Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 серпня, 14:08:42

Приватне підприємство, зазначивши на вивісці напис "Стоматологічна клініка", не мало при цьому документального підтвердження, що може так називатись

22.02.2017   11:51

Чернігівське обласне територіальне відділення АМКУ надало рекомендації щодо припинення дій, які містили ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

За результатами дослідження ринку реклами встановлено, що на фасаді приміщення по вул. Ю. Коптєва, 3 в м.Прилуки було розміщено вивіску «Стоматологічна клініка Василюка». Згідно з чинним законодавством клініками називаються лікувально-профілактичні заклади, що входять до складу науково-дослідних закладів або підпорядковані медичним науково-дослідним закладам. 

Приватне підприємство, зазначивши на вивісці лікувального закладу напис «Стоматологічна клініка», не мало при цьому документального підтвердження, що може називатись «клінікою». Таким чином, підприємство могло отримати неправомірні переваги у конкуренції на ринку надання стоматологічних послуг, посилюючи свою конкурентну позицію не завдяки власним досягненням, що є однією з ознак економічної конкуренції, а шляхом поширення неправдивих відомостей.

Зазначена інформація могла ввести в оману споживачів та вплинути на їх наміри щодо придбання послуг саме в даного суб’єкта господарювання. Підприємству були надані рекомендації вжити відповідних заходів для припинення дій, які містили ознаки порушення, передбаченого ст.151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» у вигляді поширення неправдивих відомостей, що вводять в оману невизначене коло осіб.

Рекомендації виконані: в новій назві підприємства відсутнє слово «клініка».

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські ювенальні поліцейські влаштували спортивне свято для підопічних дітлахів

Чернігівські ювенальні поліцейські влаштували спортивне свято для підопічних дітлахів 11:46

Поліцейські зіграли у футбол із вихованцями Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та влаштували справжнє свято з нагоди 15-річчя закладу.

Протягом І півріччя фахівці Держпродспоживслужби Чернігівщини виявили 235 порушень законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини

Протягом І півріччя фахівці Держпродспоживслужби Чернігівщини виявили 235 порушень законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини 11:39

У першому півріччі 2021 року спеціалісти структурних підрозділів Держпродспоживслужби Чернігівщини здійснили 158 позапланових перевірок у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини.

З 5 серпня змінюються правила перетину кордону та контрольних пунктів в’їзду-виїзду, що пов’язані з карантином

З 5 серпня змінюються правила перетину кордону та контрольних пунктів в’їзду-виїзду, що пов’язані з карантином 11:33

Кабінетом Міністрів України Постановою від 28 липня 2021 р. № 787 внесені зміни до обмежувальних протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Поліцейські Чернігівщини з’ясовують обставини, за яких малолітня дитина зазнала смертельних опіків

Поліцейські Чернігівщини з’ясовують обставини, за яких малолітня дитина зазнала смертельних опіків 11:28

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом смерті дворічної дівчинки внаслідок термічного опіку окропом.

Рятувальники Чернігівщини роз’яснюють жителям області правила поводження з вогнем

Рятувальники Чернігівщини роз’яснюють жителям області правила поводження з вогнем 10:44

Упродовж минулого тижня співробітники районних управлінь та відділів Головного управління ДСНС України у Чернігівській області провели профілактичні відпрацювання приватного житлового сектору громадян на території 26 населених пунктів області.