Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 липня, 20:52:16

Відтепер хворих на діабет рахуватимуть

22.02.2017   10:19Агенцiя

З лютого 2017 року Міністерство охорони здоров’я України впроваджує низку проектів, спрямованих на підвищення доступу людей, які живуть із цукровим діабетом, до якісних інсулінових препаратів.

Один з проектів — поширення досвіду Чернігівської та Полтавської областей: протягом десяти років інсулін, минаючи тендерні процедури, надходив безпосередньо до аптечних закладів та відпускався пацієнтам за рецептами.

Крім того, впроваджується і так званий електронний Реєстр хворих на інсулінозалежний діабет. Передбачається, що Реєстр дасть змогу не тільки поставити на облік всіх діабетиків, а й контролювати програму реімбурсації (відшкодування) вартості препаратів аптечним закладам.

Втім, за словами головного позаштатного ендокринолога Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА Любові Черв’якової, Реєстр у тому вигляді, який пропонується Міністерством охорони здоров’я України, потребує доопрацювання. Адже він не містить даних про аналіз стану хворого, динаміку розвитку хвороби та реакцію пацієнта на застосування інсулінових препаратів.

 
За інформацією Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

День боротьби із гепатитами: що треба знати про хворобу?

День боротьби із гепатитами: що треба знати про хворобу? 17:36

Його мета – підвищення обізнаності громадськості щодо симптомів, методів діагностики, лікування та профілактики гепатитів, а також привернення уваги урядових та неурядових організацій до необхідності надання підтримки людям, що живуть з цією хворобою.

Податкова проводить зустрічі з керівниками підприємств-боржників області

Податкова проводить зустрічі з керівниками підприємств-боржників області 17:27

Питання податкового боргу перебуває на контролі податкової і з метою недопущення накопичення боргів та погашення існуючих триває постійний діалог керівництва податкового органу з керівниками підприємств-боржників області.

Уряд провів співбесіду з кандидатом на посаду голови Чернігівської ОДА

Уряд провів співбесіду з кандидатом на посаду голови Чернігівської ОДА 17:13

Кабінет Міністрів провів співбесіду з кандидатом на посаду Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеславом Чаусом.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 5 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 5 нових випадків COVID-19 16:15

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 28 липня в області зафіксовано п'ять нових випадків COVID-19.

Прилуцькі поліцейські затримали підозрювану в крадіжці майже 140 тисяч гривень з оселі пенсіонерки

Прилуцькі поліцейські затримали підозрювану в крадіжці майже 140 тисяч гривень з оселі пенсіонерки 16:14

Впродовж кількох годин після надходження повідомлення про злочин співробітники Прилуцького районного відділу поліції встановили особу зловмисниці та затримали її.