Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 5 грудня, 23:22:13

Відбулася нарада робочих органів виконавчої дирекції Фонду за підсумками роботи у 2016 році

17.02.2017   10:05Агенцiя

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Чернігівській області 16 лютого відбулася нарада, на якій підведено підсумки роботи управління та відділень за 2016 рік.

З доповіддю виступив начальник управління Володимир Нашиванько.

Кількість страхувальників по управлінню станом на 01.01.2017 року становила 54790, з них: юридичних осіб – 19294; фізичних осіб – 35493, добровільно застрахованих – 3.

Першочерговим завданням Фонду є проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням та соціальний захист потерпілих осіб та членів їх сімей.

За 2016 рік в Чернігівській області виробничий травматизм зменшився на 9,2% у порівнянні з аналогічним періодом 2015 року.
Робочі органи Фонду в Чернігівській області проводять страхові виплати 3515 потерпілим (членам їх сімей), які постраждали на виробництві.

З початку року застрахованим особам та членам їх сімей сплачено – 45,7 млн. грн. в тому числі – 9,2 млн. грн. потерпілим-переселенцям.

На медико-соціальні послуги потерпілим від трудового каліцтва та професійних захворювань в області за рахунок коштів Фонду витрачено 3,6 млн. грн.

У нараді взяли участь та виступили: керівник громадської організації “Союз інвалідів від трудового каліцтва та професійних захворювань” Аркадій Голобурда, керівники структурних підрозділів управління, керівники відділень виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області.

На нараді визначено пріоритетні завдання для робочих органів на перший квартал 2017 року.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 589 нових випадків COVID-19

Виявлено 589 нових випадків COVID-19 17:46

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА в області станом на суботу 5 грудня зафіксовано 589 нових випадків підтвердженого діагнозу інфікування на COVID-19.

Жителі Линовиці прагнуть долучитися до вирішення екологічних проблем громади

Жителі Линовиці прагнуть долучитися до вирішення екологічних проблем громади 12:14

Линовицька громада належить до бюджетних донорів, тобто економічно успішних громад. Але наявне виробництво створює суттєве навантаження на навколишнє середовище, – така думка прозвучала під час семінару «Як громадськість може брати участь у формуванні екологічної політики громади та її реалізації», проведеного Сіверським інститутом.

"Велике будівництво" на Чернігівщині: об’єкти соціальної інфраструктури готові на 98% 12:05

Днями перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний провів онлайн-нараду щодо поточного стану реалізації проєктів в рамках Програми Президента України «Велике будівництво» та проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР у 2020 році.

Виконком погодив проєкт Програми реалізації громадського бюджету в Чернігові на наступні п’ять років

Виконком погодив проєкт Програми реалізації громадського бюджету в Чернігові на наступні п’ять років 11:50

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 3 грудня на своєму засіданні погодив проєкт Програми реалізації громадського бюджету (бюджету участі) у місті Чернігові на 2021-2025 роки.

Прилуки: до 30-та річниця створення Національного Олімпійського Комітету України

Прилуки: до 30-та річниця створення Національного Олімпійського Комітету України 11:47

З нагоди відзначення 30-ї річниці від дня створення Національного Олімпійського Комітету України в позашкільному навчальному закладі «Прилуцька дитячо-юнацька спортивна школа» відбулася зустріч юних вихованців з першою призеркою Олімпійських ігор незалежної України Валентиною Цербе-Несіною.