Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 січня, 17:38:49

"Таємниця корольовського батальйону" відкрилася глядачам кіно-культурного мистецького центру

15.02.2017   12:03Агенцiя

15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Саме цього дня 1989 року з Афганістану був виведений контингент радянських військ.

У вівторок, 14-го лютого з нагоди вшанування воїнів, які виконували військовий обов’язок на території інших держав, відбулася тематична зустріч ветеранів-афганців з учнями міських шкіл та студентами Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою у кіно-культурному мистецькому центрі з національно-патріотичного виховання для дітей та молоді.

Учасники заходу також переглянули документальний фільм «Таємниця корольовського батальйону». У картині йдеться про трагічну загибель 1-го батальйону 682 мотострілецького полку під командуванням Олександра Корольова. Це один з найтрагічніших епізодів війни в Афганістані, коли в Панджшерській ущелині загинуло 87 бійців підрозділу.

– Завдяки цьому фільму збережена пам'ять про хлопців, які стали прикладом справжнього героїзму та відданості. У наших серцях завжди буде жити пам'ять про героїв Афганістану, – зазначив Сергій Сергієнко, заступник голови Чернігівської облдержадміністрації, який долучився до заходу.

Принагідно, голова чернігівського відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація “Афганці” Чорнобиля» Юрій Русанов вручив ветерану 682-го мотострілецького полку Анатолію Постолу пам’ятну медаль «За вірність бойовому братству».
 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:46

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея»

Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33

«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.

Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн

Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31

Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.

15 січня: цей день в Україні і світі

15 січня: цей день в Україні і світі 08:27

День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини