Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 липня, 11:43:33

Патрульні долучилися до правового театру

14.02.2017   09:52

Орієнтуватися в питаннях роботи патрульної поліції, її повноважень, знати свої права у випадку затримання або звернення до поліції особливо важливо для молоді.

Чернігівські патрульні на запрошення громадської організації «МАРТ» та в рамках проекту «Моя нова поліція» провели черговий захід для студентів коледжу транспорту та комп’ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету. Мета заходу – налагодження діалогу і співпраці між поліцією та молоддю.

Для того, щоб хлопці і дівчата, які прийшли на захід могли провести час не тільки з користю, а й у веселій дружній атмосфері, все відбувалося у форматі правового театру, в якому акторами мали стати самі студенти.

Студенти об’єдналися у чотири групи-команди, кожна з яких отримала завдання розіграти одну з чотирьох життєвих ситуацій, в яких майже всі опинялися хоч раз у житті – в ролі свідка або учасника.

Особливістю завдань було те, що одним із головних героїв був персонаж поліцейського, і учасники мали самостійно визначити його роль та дії у вирішенні тієї чи іншої ситуації. Після завершення кожної імпровізації патрульні поліцейські давали коментар, розповідали, як насправді мав діяти правоохоронець відповідно до його повноважень і законодавства України.

Активна участь студентів у заході дає впевненість, що надалі їх правова обізнаність та громадянська позиція лише зростатиме.


Патрульна поліція Чернігова

Останні новини Чернігівщини

Кращі книги року визначені 11:17

Компетентне журі визначило переможців обласного літературного конкурсу «Книга року-2019». Цьогоріч на конкурс була номінована 21 книга 19 авторів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 7 липня до 8:00 8 липня 2020 року.