Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 грудня, 08:10:59

Відбувся відбір проектних ідей до плану реалізації стратегії сталого розвитку

11.02.2017   10:53Агенцiя

9 лютого відбулось засідання експертної групи із відбору проектних ідей до Плану реалізації на 2015-2017 роки Стратегії сталого розвитку Чернігівської області на період до 2020 року.

Експертна група у складі представників обласних служб АПК, пердставників аграрних галузевих об’єднань, наукових установ та фахівців Департаменту агропромислового розвитку розглядала проектні ідеї за напрямком «Розвиток сільських територій».

Розвиток сільських територій «Регіон рівних можливостей» - це одна з трьох основних стратегічних цілей Стратегії.

Як зазначено під час засідання, до розгляду надійшло 30 проектних ідей із пакетами технічних завдань, адже їх наявність була обов’язковою умовою при участі проектів регіонального розвитку у відборі з метою фінансування зазначених проектів, зокрема, з Державного фонду регіонального розвитку.

При відборі проектів експерти керувалися наступними критеріями:
• спрямованість на досягнення суспільної вигоди;
• отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа;
• наявність людської та технічної спроможності для реалізації проекту;
• проектні ідеї повинні бути направлені на реалізацію одного із завдань, визначених у рамках Стратегії сталого розвитку області.
• термін реалізації проекту – 2018-2020 роки.

За результатами розгляду експертами було відібрано 8 проектних ідей.

Впровадження в дію проектних ідей дасть змогу досягти головної мети Стратегії по напрямку розвитку сільськи територій – збільшення доданої вартості аграрного виробництва, створення додаткових можливостей для зростання доходів малих та середніх агровиробників та сільського населення, розвиток інфраструктури сільських громад, а також підвищення іміджу села.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:05

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 01 грудня по 8:00 02 грудня 2021 року

2 грудня - який день, свято та прикмети

2 грудня - який день, свято та прикмети 08:04

2 грудня: Яке сьогодні свято 2 грудня у світі святкують День боротьби за скасування рабства, День 2D-художників, Національний день шльопанців у Новій Зеландії, а православні вшановують пам'ять святого Овдія.

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 133 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 133 нових випадки COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 1 грудня в області зафіксовано 133 нових випадки COVID-19. Зокрема 77 — у Чернігівському районі (в тому числі 65 — у Чернігові), 20 — у Корюківському, 19 — у Прилуцькому, 12 — у Новгород-Сіверському районі та 5 — у Ніжинському. 48 захворілих госпіталізовані.

На Чернігівщині ухвалено регіональну програму боротьби з амброзіє

На Чернігівщині ухвалено регіональну програму боротьби з амброзіє 17:23

30 листопада депутати обласної ради на пленарному засіданні сесії підтримали і ухвалили запропоновану Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області регіональну цільову програму боротьби з карантинним бур’яном - амброзією полинолистою, розраховану на 2022-2026 роки.