Виконання проектів-переможців міської Програми розвитку громадянського суспільства
Громадські організації, які минулого року стали переможцями конкурсу проектів за Програмою розвитку громадянського суспільства в м. Чернігові на 2016-2020 роки, надали звіти про виконання своїх проектів.
За цією програмою, прийнятою в минулому році, громадські організації можуть отримати з міського бюджету кошти безпосередньо на діяльність. Для цього потрібно представити проект на конкурс та перемогти. Проекти-переможці визначаються спеціальною конкурсною комісією. Методика голосування і визначення переможців прописана в самій програмі.
Минулого року проекти-переможці мали для реалізації часові рамки з листопада по грудень.
З 8-ми проектів-переможців фактично одержали бюджетні кошти 7. Автори восьмого через певні складнощі відмовилися від його реалізації в рамках цієї програми. Загалом на її виконання в минулому році місто витратило 65,3 тис грн.
Тим самим територіальна громада підтримала реалізацію таких суспільних проектів, як:
1. “Після АТО” (розробник: громадська організація “Центр допомоги особам, що постраждали в наслідок військових конфліктів “Чернігів”);
2. “Крок назустріч” (розробник: Чернігівська обласна благодійна організація “Аратта”);
3. “Семінар-практикум “Стратегічне планування діяльності волонтерських ГО м. Чернігова, які надають оперативну допомогу воякам Східного фронту та родинам військових”(розробник: громадська організація “Єдина родина Чернігівщини”);
4. “Інформаційна компанія “Соціальні послуги для дітей з інвалідністю” (розробник: громадська організація “Голос батьків”).
5. “Небезпечні сусіди” (розробник: Чернігівська обласна молодіжна громадська організація “Світанок”);
6. “Чернігів туристичний, позначення паркових та кемпінгових зон” (розробник: громадська організація “Військово-спортивний клуб “Північний корпус”).
7. “БУДЕ СОНЦЕ!” (розробник: Чернігівська міська громадська організація інвалідів “Черешня”).
Міська програма та цей конкурс спрямовані на пошук і підтримку практичних ідей та ініціатив, які в малих масштабах вирішують питання розвитку міста в різних сферах та мають довготривалий вплив та користь для місцевої громади.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.