Муніципальна поліція набирає співробітників
Триває прийом заяв на заміщення вакантної посади інспектора-ревізора (12 штатних одиниць) комунального підприємства «Муніципальна поліція» Чернігівської міської ради.
Вимоги до претендентів:
- бажано служба в АТО та/або служба в органах МВС України;
- знання Правил благоустрою міста Чернігова;
- фізична підготовка;
- знання Кодексу про адміністративні правопорушення (ст. ст. 152, 160), правові підстави та порядок застосування спеціальних засобів.
Для участі подаються документи:
- копія паспорта громадянина України;
- копія військового квитка;
- копія (копії) документа (документів) про освіту;
- згода на збір та обробку персональних даних.
Додаткова інформація:
Документи приймаються до 10 лютого включно.
Звертатися за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 33 а, каб. № 8
тел. 093-674-16-49
понеділок-п’ятниця - з 9.00 до 12.00, з 13.00 до 17.00
За інф. КП "Муніципальної поліції Чернігівської міської ради"
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.