Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 20:26:23

Поліцейські охорони "на гарячому" затримали квартирного злодія

07.02.2017   07:49

Близько третьої ночі поліцейські охорони затримали зловмисника, який намагався скоїти крадіжку в одній з чернігівських квартир по вулиці Мстиславській.

На пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Чернігівській області надійшов сигнал про спрацювання сигналізації з квартири, що перебуває під охороною. На місце події негайно було скоординовано наряд роти поліції охорони.

Працівники групи реагування за лічені хвилини прибули на місце спрацювання. Під час зовнішнього огляду біля об’єкта явних слідів проникнення виявлено не було. Правоохоронці продовжили обстеження та на подвір’ї виявили сліди на снігу під вікном квартири, яка знаходилася на першому поверсі.

Крім того, у зв’язку з постійним надходженням повторних тривожних спрацювань з охоронюваного об’єкту, туди було відправлено додатковий наряд – для блокування квартири, а також викликано власника помешкання.

Під час огляду приміщення квартири правоохоронці виявили невідомого чоловіка, який… спав на дивані. Побачивши поліцейських, він зіскочив з дивану та почав кричати: «Не світіть в очі!». Вказаного чоловіка було затримано.

Згодом затриманий розповів правоохоронцям, що напередодні вживав наркотичні засоби, а як потрапив до квартири нібито не пам’ятає. Під час поверхового огляду у затриманого було виявлено викрутку. З її допомогою він підняв ролети на вікні та методом відтискання металопластикового вікна потрапив всередину, після чого акуратно опустив ролети та закрив за собою вікно. Також за диваном правоохоронці знайшли рукавички, які горе-крадій намагався похапцем заховати, до того ж, по квартирі були розкидані речі домашнього вжитку.

На місце події також було викликано слідчо-оперативну групу Чернігівського відділу поліції.

Правопорушником виявився непрацюючий місцевий 33-річний житель. Встановлено, що чоловік раніше притягувався до відповідальності за незаконні операції з наркотиками та крадіжку. Наразі подія зареєстрована, за даним фактом проводиться перевірка.

 
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
 

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.