Чернігівщина попрощалася з Героєм
2 лютого, у селі Берестовець на Борзнянщині поховали захисника України, молодшого сержанта 72-ї окремої механізованої бригади, 25-річного Володимира Бальченка.
Він, як і ще троє його бойових побратимів, загинув 29 січня, захищаючи українські позиції у районі промислової зони міста Авдіївки на Донеччині. Наші бійці зупинили противника та не допустили захоплення позицій українських військ. Але занадто дорогою ціною далася ця маленька перемога над ворогом. Четверо молодих воїнів вже ніколи не повернуться до рідних домівок.
1 лютого прощання з бійцями пройшло на Майдані Незалежності у Києві. У церемонії взяли участь українські воїни, активісти, рідні та близькі загиблих, а також сотні киян.
Того ж дня, 1 лютого, Президент Петро Порошенко підписав Указ про нагородження Володимира Бальченка та інших загиблих героїв орденом «За мужність» ІІІ ступеня. А їх командиру, капітану Андрію Кизилу присвоєно найвище звання — Герой України (посмертно).
2 лютого траурний кортеж вже перебував у Берестовці. Віддати останню шану Володимиру Бальченку зібралися рідні та близькі, бойові побратими, громадськість, односельчани, представники влади.
Виконуючий обов’язки голови Борзнянскої райдержадміністрації Віктор Бондаренко запевнив, що сім’я Володимира отримає всебічну підтримку як від влади, так і від громади району.
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.