Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 жовтня, 16:40:32

Прокуратурою Чернігівської області підведено підсумки роботи у 2016 році

01.02.2017   07:50Агенцiя

31 січня, у прокуратурі області відбулася нарада, на якій обговорено результати роботи у 2016 році, шляхи підвищення ефективності діяльності в умовах законодавчих змін та реформування, а також визначено першочергові завдання на наступний період.

У заході взяли участь перший заступник та заступники прокурора області, керівники структурних підрозділів прокуратури області, місцевих прокуратур та їх заступники, начальники відділів.

Прокурор області Володимир Комашко зазначив, що в умовах складних соціально-політичних процесів у державі, динамічних законодавчих змін, системного реформування відомства та правоохоронної системи загалом органами прокуратури області забезпечено виконання покладених функцій та завдань, ефективну реалізацію визначених законом повноважень на всіх напрямах прокурорської та слідчої діяльності.

Проте зауважив, що незважаючи на позитивні тенденції у роботі прокурорів, є нагальні питання, які потребують невідкладного вирішення.

Зокрема необхідно активізувати роботу щодо протидії злочинності, передусім організованої, нагляду за додержанням законів слідчими органів поліції при провадженні досудового розслідування, у тому числі щодо неповнолітніх, у сфері протидії адміністративним правопорушенням, пов’язаним з корупцією, представництва інтересів держави та з інших пріоритетних напрямів.

Із доповідями стосовно конкретних результатів роботи за минулий рік виступили перший заступник та заступники прокурора області, які детально, зупинилися на напрацюваннях та проблемних аспектах. Заслухано керівників місцевих прокуратур та начальників відділів щодо наявних недоліків у роботі та шляхів їх вирішення.

На завершення прокурор області акцентував увагу присутніх на необхідності суттєвого покращення прокурорсько-слідчої діяльності та зазначив, що кожен зобов’язаний з найвищим ступенем відповідальності ставитися до виконання поставлених перед ним завдань.

Наголосив, що відповідно до вимог Закону України «Про прокуратуру» діяльність органів прокуратури ґрунтується на засадах законності, справедливості, неупередженості, об’єктивності та політичної нейтральності з метою здійснення встановлених Конституцією України функцій.

За результатами наради визначено додаткові заходи, спрямовані на підвищення ефективності роботи органів прокуратури області.

 

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 5 655 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 5 655 осіб 12:55

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 20 жовтня року в області щеплено першою та другою дозою 387 106 людей.

Відсьогодні центри масової вакцинації в будні працюватимуть з 14 години

Відсьогодні центри масової вакцинації в будні працюватимуть з 14 години 12:46

У Чернігові всі центри масової вакцинації проти COVID-19 з середи, 20 жовтня, і до кінця цього тижня в будні дні відкриватимуться раніше. Вони працюватимуть з 14.00 год. до 19.00 год.

21-23 жовтня – перекриття руху автотранспорту на вул. Івана Мазепи

21-23 жовтня – перекриття руху автотранспорту на вул. Івана Мазепи 12:38

У Чернігові з 8.00 год. 21 жовтня по 20.00 год. 23 жовтня перекриватиметься рух автотранспорту на ділянці вул. Івана Мазепи від площі Перемоги до вул. Музичної. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 20 жовтня.

У Срібнянській громаді відкрили краєзнавчий музей

У Срібнянській громаді відкрили краєзнавчий музей 11:26

Краєзнавчий музей щойно відкрили в селищі Срібне Прилуцького району. Це стало можливим завдяки ініціативі керівництва Срібнянської громади та залучення підприємців.

Курсанти Академії Державної Пенітенціарної служби відвідали виставку “Кожен має право знати свої права”

Курсанти Академії Державної Пенітенціарної служби відвідали виставку “Кожен має право знати свої права” 11:11

В Освітній Дім прав людини-Чернігів завітали курсанти Академії Державної Пенітенціарної служби спеціальності «Правоохоронна діяльність».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини