Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 липня, 13:46:40

Завдяки вжитим прокуратурою заходам борг у розмірі 3,7 млн. грн. включено до реєстру вимог кредиторів

28.01.2017   09:26

Виконання судових рішень, постановлених за позовами органів прокуратури, перебуває на особливому контролі органів прокуратури.

Як встановлено, постановою Київського апеляційного господарського суду у квітні 2014 року за позовом прокурора на користь бюджету територіальної громади з приватного товариства стягнуто понад 4 млн. грн. збитків, завданих внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів.

Ухвалене рішення суду скеровано до органів державної виконавчої служби для виконання.

Водночас, систематичним моніторингом судових рішень, розміщених в Єдиному державному реєстрі судових рішень, установлено, що в листопаді 2016 року ухвалою суду підприємство-боржника визнано банкрутом та визначено граничний термін для подання заяв про включення грошових вимог до реєстру вимог кредиторів.

Проте органом місцевого самоврядування, як стягувачем, заяву про включення залишку боргу в сумі 3,7 млн. грн. до реєстру не надано, що у подальшому позбавило б можливості відшкодувати вказані кошти за рахунок реалізованого майна боржника.

З огляду на викладене, Ніжинською місцевою прокуратурою в інтересах територіальної громади самостійно направлено до суду заяву про включення грошових вимог у розмірі 3,7 млн. грн. до реєстру вимог кредитора.

Ухвалою суду від 17.01.2017 заяву прокурора задоволено.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.

Літній відпочинок – не привід смітити на природі

Літній відпочинок – не привід смітити на природі 11:55

Літня пора – час для відпочинку. Тому саме в цей період люди прагнуть виїхати по далі з міста, від жаркої задухи і відпочити десь на лоні природи.