Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 лютого, 10:12:33

Реконструкція закладів освіти і культури Носівщини триває

26.01.2017   13:18

25 січня, заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Сергієнко в рамках робочої поїздки у Носівський район перевірив стан виконання ремонтних робіт у освітньо-культурних закладах.

У селі Ясна Зірка він разом з народним депутатом України Олександром Кодолою та директором Департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації Юрієм Євтушенком поспілкувався з місцевими жителями. Зустріч відбулася у місцевому будинку культури, де нещодавно зробили ремонт покрівлі.

– На жаль, ми бачимо, що будинкам культури не так просто вистояти в сучасних соціально-економічних умовах. Не кожне маленьке село має власний клуб. У Ясній Зірці він не тільки працює, а й розвивається. Тож мені приємно спостерігати за вашими досягненнями. Кошти, залучені на ремонт покрівлі за рахунок державної субвенціїі, дійсно відпрацьовані, а це більше 190 тисяч гривень, – зазначив Сергій Сергієнко.

Варто зауважити, що після входження села до Носівської об’єднаної територіальної громади, можливості по реконструкції соціально-значущих об’єктів значно зросли. Тож необхідно готувати проекти по закладам, які потребують реконструкції та подавати їх на розгляд до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

У Носівці заступник голови Чернігівської державної облдержадміністрації відвідав дитячий садочок «Барвінок». Він є найбільшим у місті – налічує 338 вихованців.

У дошкільному закладі наприкінці 2016 року замінено 45 вікон та 12 вхідних дверей. На черзі – заміна ґанків.

Як зазначила завідуюча садочку Наталія Чорна, у «Барвінку» забезпечені всі необхідні умови для розвитку дітей. Проблемою є його переповненість. Наприклад, є групи по 45 дітей, ще близько 100 – стоять у черзі. Тож жителі Носівки сподіваються на відкриття нової школи №5 з чотирма дитсадковими групами.

– Завдяки новим сучасним вікнам і дверям у садочку тепло і затишно. Загалом витрачено більше 500 тисяч гривень державної субвенції – наголосив Сергій Сергієнко.

До слова, протягом минулого року у Носівці значну матеріальну допомогу з державного бюджету отримали заклади культури. Районна школа мистецтв та міський будинок культури мали по 200 тисяч гривень. Гроші витратили на нові музичні інструменти, апаратуру для проведення концертів тощо. У поточному році керівництво закладів планує зробити косметичні ремонти та вирішити проблему з опаленням.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові рятувальники спільно з масмедіа провели профілактичний рейд щодо безпечного використання генераторів

У Чернігові рятувальники спільно з масмедіа провели профілактичний рейд щодо безпечного використання генераторів 09:54

Через постійні відключення світла підприємці міста Чернігова активно використовують для роботи своїх закладів генератори.

 2 лютого: Цей день в Україні та в світі

2 лютого: Цей день в Україні та в світі 09:47

ДЕНЬ 344 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 344 RUSSIAN AGRESSION

Досвід прикордонних громад Чернігівщини стане у пригоді під час повоєнного відновлення 22:41

30 січня в Укрінформі відбувалась презентація напрацювань проекту «Підвищення стійкості та безпеки звільнених територіальних громад Чернігівської області», який був реалізований у 4 пілотних територіальних громадах – Городянській, Ріпкинській, Тупичівській та Новобілоуській.

Про деколонізацію назви головної бібліотеки Чернігівщини

Про деколонізацію назви головної бібліотеки Чернігівщини 22:38

Наступного дня після вшанування подвигу Героїв Крут у ЗМІ з’явилася інформація, що за дорученням Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної військової адміністрації в Комунальному закладі «Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка» Чернігівської обласної ради розпочато процес її перейменування.

Міжнародна організація з Нідерландів допомагає Чернігівщині у відновленні пошкоджених будинків 22:35

ZOA — міжнародна організація з надання допомоги та відновлення, яка базується в Нідерландах, і працює у 15 країнах по всьому світу

АНОНСИ ПОДІЙ