Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 липня, 09:27:51

Реконструкція закладів освіти і культури Носівщини триває

26.01.2017   13:18

25 січня, заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Сергієнко в рамках робочої поїздки у Носівський район перевірив стан виконання ремонтних робіт у освітньо-культурних закладах.

У селі Ясна Зірка він разом з народним депутатом України Олександром Кодолою та директором Департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації Юрієм Євтушенком поспілкувався з місцевими жителями. Зустріч відбулася у місцевому будинку культури, де нещодавно зробили ремонт покрівлі.

– На жаль, ми бачимо, що будинкам культури не так просто вистояти в сучасних соціально-економічних умовах. Не кожне маленьке село має власний клуб. У Ясній Зірці він не тільки працює, а й розвивається. Тож мені приємно спостерігати за вашими досягненнями. Кошти, залучені на ремонт покрівлі за рахунок державної субвенціїі, дійсно відпрацьовані, а це більше 190 тисяч гривень, – зазначив Сергій Сергієнко.

Варто зауважити, що після входження села до Носівської об’єднаної територіальної громади, можливості по реконструкції соціально-значущих об’єктів значно зросли. Тож необхідно готувати проекти по закладам, які потребують реконструкції та подавати їх на розгляд до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

У Носівці заступник голови Чернігівської державної облдержадміністрації відвідав дитячий садочок «Барвінок». Він є найбільшим у місті – налічує 338 вихованців.

У дошкільному закладі наприкінці 2016 року замінено 45 вікон та 12 вхідних дверей. На черзі – заміна ґанків.

Як зазначила завідуюча садочку Наталія Чорна, у «Барвінку» забезпечені всі необхідні умови для розвитку дітей. Проблемою є його переповненість. Наприклад, є групи по 45 дітей, ще близько 100 – стоять у черзі. Тож жителі Носівки сподіваються на відкриття нової школи №5 з чотирма дитсадковими групами.

– Завдяки новим сучасним вікнам і дверям у садочку тепло і затишно. Загалом витрачено більше 500 тисяч гривень державної субвенції – наголосив Сергій Сергієнко.

До слова, протягом минулого року у Носівці значну матеріальну допомогу з державного бюджету отримали заклади культури. Районна школа мистецтв та міський будинок культури мали по 200 тисяч гривень. Гроші витратили на нові музичні інструменти, апаратуру для проведення концертів тощо. У поточному році керівництво закладів планує зробити косметичні ремонти та вирішити проблему з опаленням.
 

Останні новини Чернігівщини

Десна (Чернігів) - Колос (Ковалівка) 5:1

Десна (Чернігів) - Колос (Ковалівка) 5:1 07:46

Голи: Будківський, 9, Фаворов, 37, 78 (з пенальті), Старенький, 87, Тотовицький, 90 - Кожушко, 89.

6 липня - Всесвітній день поцілунку

6 липня - Всесвітній день поцілунку 07:31

Цей чудовий і красивий День - Всесвітній День поцілунків, вперше з’явився у Великобританії в кінці XIX століття і носить відповідну назву «World Kissing Day».

15 невибагливих рослин для саду – "посадив і забув" 17:19

Красиві квіти, високі дерева та пишні кущі подобаються не лише затятим садівникам. Завжди приємно пройтися по квітучій і доглянутій ділянці. На жаль, на прополювання, затінення, поливання і вкривання на зиму витрачається багато сил і часу. Міським жителям така розкіш не по кишені.

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини 17:14

Насіння чіа - це справжній суперфуд і лідер за вмістом нутрієнтів на грам. У чому ж полягає їх користь для чоловіків і для жінок?