Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 23:05:17

Два старовинних видання 1882 та 1893 років затримано при спробі вивезення з України

26.01.2017   09:03Агенцiя

Дві книги позаминулого століття співробітники Чернігівської митниці ДФС разом з прикордонниками виявили у багажі громадянки РФ у пункті пропуску «Горностаївка». Громадянка слідувала через кордон потягом «Одеса-Мінськ».

Під час проведення митно-прикордонного контролю пасажирка повідомила, що має при собі лише особисті речі.

Старовинні книги, одна з яких надрукована 135 років тому - «Сочиненія А.Н. Апухтина» друге посмертне доповнене видання з портретом автора і дарчим написом Г.Карцову (датована 6 жовтня 1882 року), друга - «Сочиненія Д.І.Фонвізіна» повне зібрання оригінальних видань з портретом автора та коротким біографічним очерком (1893 року), знаходились у багажі жінки.

Пояснила свої дії громадянка необізнаністю з митним законодавством, що, звичайно ж, не є підставою для порушення та не звільняє її від відповідальності. На переміщення друкованих видань такого віку встановлені обмеження. Вивезти їх за кордон можливо лише за наявності відповідних дозвільних документів.

Відносно громадянки складено протокол про порушення митних правил. Історичну та культурну цінність затриманих книг визначатимуть експерти. Після чого справу буде передано до суду. 

 
Відділ організації роботи  ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21

Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41

Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19

У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.

Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини