Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 лютого, 10:15:13

За позовом прокурора суд зобов’язав стягнути кошти на користь КП "Чернігівводоканал"

26.01.2017   08:15

Органами прокуратури постійно вивчається питання законності використання майна та коштів комунальних підприємств.

Ревізією КП «Чернігівводоканал», проведеною за період 2013-2015 років органами Держфінінспекції в області, встановлено фінансові порушення, пов'язані, серед іншого, із нарахуванням та виплатою доплат колишньому керівництву підприємства та іншим працівникам, списанням матеріальних цінностей тощо.

Зокрема, внаслідок неналежного виконання відповідальними особами службових обов’язків зайво витрачено кошти підприємства на загальну суму майже 100 тис грн.

Враховуючи виявлені порушення, прокуратура області звернулася до суду з позовом про стягнення з винної особи, яка на той час працювала у складі керівництва КП «Чернігівводоканал», середньомісячного заробітку в розмірі 19 521 грн.

Рішенням Деснянського районного суду м. Чернігова від 18.01.2017 позов прокурора задоволено та стягнуто на користь КП «Чернігівводоканал» зазначену суму коштів.


Довідково: згідно із ст. 133 Кодексу законів про працю України, керівники підприємств та їх заступники несуть обмежену матеріальну відповідальність у розмірі заподіяної з їх вини шкоди, але не більше свого середньомісячного заробітку, якщо таку шкоду завдано зайвими грошовими виплатами працівникам, неправильною постановкою обліку і зберігання матеріальних, грошових чи інших цінностей.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові рятувальники спільно з масмедіа провели профілактичний рейд щодо безпечного використання генераторів

У Чернігові рятувальники спільно з масмедіа провели профілактичний рейд щодо безпечного використання генераторів 09:54

Через постійні відключення світла підприємці міста Чернігова активно використовують для роботи своїх закладів генератори.

 2 лютого: Цей день в Україні та в світі

2 лютого: Цей день в Україні та в світі 09:47

ДЕНЬ 344 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 344 RUSSIAN AGRESSION

Досвід прикордонних громад Чернігівщини стане у пригоді під час повоєнного відновлення 22:41

30 січня в Укрінформі відбувалась презентація напрацювань проекту «Підвищення стійкості та безпеки звільнених територіальних громад Чернігівської області», який був реалізований у 4 пілотних територіальних громадах – Городянській, Ріпкинській, Тупичівській та Новобілоуській.

Про деколонізацію назви головної бібліотеки Чернігівщини

Про деколонізацію назви головної бібліотеки Чернігівщини 22:38

Наступного дня після вшанування подвигу Героїв Крут у ЗМІ з’явилася інформація, що за дорученням Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної військової адміністрації в Комунальному закладі «Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка» Чернігівської обласної ради розпочато процес її перейменування.

Міжнародна організація з Нідерландів допомагає Чернігівщині у відновленні пошкоджених будинків 22:35

ZOA — міжнародна організація з надання допомоги та відновлення, яка базується в Нідерландах, і працює у 15 країнах по всьому світу

АНОНСИ ПОДІЙ