Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 18:35:33

Керівники ЖРЕДів звітуватимуть про проведені поточні ремонти житлових будинків міста

25.01.2017   11:40Агенцiя

24 січня, заступник міського голови Олександр Ломако провів робочу нараду з керівниками ЖРЕДів, на якій він доручив всім підготувати звіти про виконання запланованих робіт у 2016 році, щомісячні плани на поточний рік та графік зустрічей з мешканцями міста. Він також наголосив на важливості проведення інвентаризації житлового фонду міста.

- Це робиться для того, щоб мешканці нашого міста, які сплачують за комунальні послуги, краще розуміли, чим займаються виконавчі органи місцевого самоврядування, і знали, в якому будинку вони живуть. Для цього комунальні підприємства повинні надати всі звіти та плани робіт по поточному ремонту на кожен місяць. Ця інформація буде офіційно оприлюднена на веб-порталі Чернігівської міської ради, - сказав Олександр Ломако.

Крім того, заступник міського голови зазначив, що треба шукати будь-яку можливість - робити ремонт житла вчасно та якісно, щоб люди менше зверталися до міської ради зі скаргами, а також отримували адекватні відповіді на свої звернення, зокрема, у сфері житлово-комунального господарства. Також необхідно проводити інформаційну кампанію щодо створення ОСББ, проводити збори громадян для того, щоб мешканці розуміли, що вони є відповідальними власниками свого житла.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 листопада

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 листопада 18:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень 18-24 листопада 2019 року

17 листопада - День працівників сільського господарства України

17 листопада - День працівників сільського господарства України 09:44

Свято День працівників сільського господарства в Україні або День аграрія відзначається в листопаді. Засновано в 1993 році. Святкові заходи включають вшанування працівників сільського господарства і всього агропромислового комплексу.

17 листопада - Міжнародний день студентів

17 листопада - Міжнародний день студентів 09:43

Студенти - це один із самих прогресивних верств суспільства в усі часи. Їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини