Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 вересня, 04:45:15

Керівники ЖРЕДів звітуватимуть про проведені поточні ремонти житлових будинків міста

25.01.2017   11:40Агенцiя

24 січня, заступник міського голови Олександр Ломако провів робочу нараду з керівниками ЖРЕДів, на якій він доручив всім підготувати звіти про виконання запланованих робіт у 2016 році, щомісячні плани на поточний рік та графік зустрічей з мешканцями міста. Він також наголосив на важливості проведення інвентаризації житлового фонду міста.

- Це робиться для того, щоб мешканці нашого міста, які сплачують за комунальні послуги, краще розуміли, чим займаються виконавчі органи місцевого самоврядування, і знали, в якому будинку вони живуть. Для цього комунальні підприємства повинні надати всі звіти та плани робіт по поточному ремонту на кожен місяць. Ця інформація буде офіційно оприлюднена на веб-порталі Чернігівської міської ради, - сказав Олександр Ломако.

Крім того, заступник міського голови зазначив, що треба шукати будь-яку можливість - робити ремонт житла вчасно та якісно, щоб люди менше зверталися до міської ради зі скаргами, а також отримували адекватні відповіді на свої звернення, зокрема, у сфері житлово-комунального господарства. Також необхідно проводити інформаційну кампанію щодо створення ОСББ, проводити збори громадян для того, щоб мешканці розуміли, що вони є відповідальними власниками свого житла.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж 16:40

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 11 пожеж, 5 з них виникли у житловому секторі громадян, 6 у природних екосистемах.

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму 16:27

Молоко - це найперша їжа, яку починає вживати людина у своєму житті. Воно зустрічається скрізь: у соусах, цукерках, печиві, морозиві, ковбасах. Це такий продукт, який має на своїй кухні кожна господиня у будь-якому куточку земної кулі. Втім іноді коров’яче молоко може стати дуже небезпечним.

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19 16:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 24 вересня в області зафіксовано 114 нових випадків COVID-19.

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА 14:49

Дошкільна освіта Чернігівщини – це 223 дитячі садочки, 146 ясел-садків та63 інші заклади майже на 27 тис. місць,в яких на кінець 2019 року виховувалися 29 тис. маленьких мешканців області (дівчаток на 5% менше, ніж хлопчиків). Ще 485 дітей охоплено соціально-педагогічним патронатом.

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові 14:44

Офіційний купальний сезон цього року в Чернігові розпочався, відповідно до розпорядження міського голови від 25.05.20 №71-р «Про підготовку та відкриття купального сезону 2020 року», з 15 червня і тривав до 15 вересня.