Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 вересня, 19:58:24

У лютому-березні міська влада Чернігова перевірятиме виконання договірних умов з автоперевізниками

25.01.2017   08:27

У Чернігівській міській раді на зустрічі заступника міського голови Олександра Ломака з автоперевізниками підвели підсумки першого тижня роботи нових маршрутів громадського транспорту міста. Особливу увагу звернули на маршрути, щодо яких надійшли скарги від жителів міста (зокрема, по 25-у маршруту на гарячу лінію Прем’єр-міністра країни).

Начальник управління транспорту та зв’язку Олександр Бєльський повідомив, що протягом цього тижня працівники управління виїжджали на різні маршрути вивчати існуючі проблеми. Внаслідок цього на 25-й маршрут були додані автобуси і відтепер громадський транспорт у цьому напрямку функціонує за графіком без затримок. Втім, ускладнилась ситуація на 20-му маршруті, де вранці намагається дістатися з Масанів до центру міста на роботу або до школи значна кількість пасажирів.

Як повідомив перевізник, ця ситуація скоро буде виправлена, адже вирішується питання щодо закупівлі нових автобусів.

Також було зазначено, що на 3 одиниці збільшилась кількість машин на 17-му маршруті, й ситуація з доставкою пасажирів дещо стабілізувалась. За словами Олександра Бєльського, покращення роботи громадського транспорту є й на маршрутах № 29 та № 3, і чернігівці висловлювали навіть вдячність за це.

У роботі електротранспорту міста також є позитивні зміни: зросли пасажиропотоки, що сприяло росту сумарної виручки від перевезення пасажирів на 20 тисяч грн щомісяця. Про це повідомив під час наради начальник КП ЧТУ Дмитро Лавренюк. Крім того він зазначив, що завтра комунальне підприємство «Чернігівське тролейбусне управління» має оголосити тендер на закупівлю ще п’яти нових тролейбусів для міста.

Заступник міського голови зауважив, що в багатьох містах України у часи пік є певні труднощі з перевезенням великих пасажиропотоків, втім ситуація у Чернігові поступово виправляється й знаходиться на постійному контролі міської влади. Він також нагадав перевізникам про необхідність наявності в автобусах оголошень з номерами телефонів, куди пасажири можуть звернутися зі своїми пропозиціями або скаргами.

Крім того, під час наради не обійшли й питання можливості підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті. Зокрема, Олександр Ломако зазначив, що можливо ми не зможемо цього уникнути, проте спочатку міська влада має ознайомитися з розрахунками перевізників та їх пропозиціями. Потім управління економіки перевірить їх та на початку квітня внесе на розгляд виконавчого комітету. Окрім цих даних перевізники також мають надати інформацію про виконання інвестиційних угод щодо закупівлі нових транспортних засобів, як це передбачено договором. Така вимога міського голови, - зазначив він.

Олександр Ломако також торкнувся питання уніфікації міського громадського транспорту. Це має бути уніфікована наліпка на транспорті з назвою перевізника та, у перспективі, один колір міського громадського транспорту. Крім того він запропонував перевізникам надати свої пропозиції щодо форми одягу або елементів форми одягу водіїв громадського автотранспорту.

Під час наради було зазначено, що у лютому-березні міська влада здійснюватиме перевірки роботи громадського транспорту по виконанню договірних умов.


Прес-служба Чернігівської міської ради
 

Останні новини Чернігівщини

7 неповторних парків України, які варто відвідати восени 18:03

Осінь саме та пора, коли хочеться насолодитися яскравими барвами, сонцем, що легко зігріває і природою, яка вабить золотим мотивами. В багатьох містах є чудові парки, де можна відпочити серед такої краси.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 страв з кабачків 17:52

Готовьте красивые, сытные и ароматные блюда с фаршем, грибами, овощами, рисом, сыром и творогом.

Міфи про харчування та дієти

Міфи про харчування та дієти 17:49

Диеты Аткинса, Дюкана и Монтиньяка, монодиета, интервальное голодание — о каких только методах по снижению веса и улучшению качества питания мир не слышал за последние годы. Традиционные продукты один за другим признаются вредными, а рекомендации диетологов всё больше противоречат друг другу.

Гороскоп на наступний тиждень 21 - 27 вересня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 21 - 27 вересня 2020 року 17:00

Тиждень буде досить спокійним, проте 22 вересня Сонце переходить у знак Терези. Це буде проявлятися у занепаді життєвих сил і в бажанні реалізуватися за чужий кошт. Водночас зростає потяг до естетичних задоволень, прагнення до пізнання мистецтва, хочеться творити і створювати красиві речі.