Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 липня, 18:39:43

До суду направлено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом незаконної порубки дерев

25.01.2017   07:58

Менською місцевою прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом незаконної порубки дерев, що заподіло істотну шкоду інтересам держави (ст. 246 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що в липні 2016 року житель Сновського району, перебуваючи на території захисних лісонасаджень  неподалік с. Великий Щимель, порушуючи встановлений порядок охорони, раціонального використання та відтворення лісу, без лісорубного квитка здійснив незаконну порубку 72 дерев різних порід.

Внаслідок таких протиправних дій інтересам держави заподіяні збитки  на суму понад 50 тис грн та спричинено істотну шкоду навколишньому природному середовищу, що призвело до погіршення захисних, водоохоронних та інших екологічних властивостей лісу.

Наразі обвинувальний акт передано до суду для розгляду по суті.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини