Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 серпня, 08:48:02

Під процесуальним керівництвом прокуратури області завершено розслідування у кримінальних провадженнях у сфері обігу наркотичних засобів

24.01.2017   13:16Агенцiя

Прокуратурою області направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом незаконного виготовлення, зберігання та перевезення особливо небезпечного наркотичного засобу (ч. 2 ст. 309 КК України) та замаху на його контрабанду (ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 305 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що житель Рівненської області  виготовив особливо небезпечний наркотичний засіб (канабіс) масою майже 125 г, який у жовтні минулого року перевіз до митного посту «Сеньківка», де мав намір транспортувати його через кордон України з приховуванням від митного контролю на територію Російської Федерації.

Під час проходження митного контролю зловмисника правоохоронцями було викрито.

Крім того, у поточному році під процесуальним керівництвом прокуратури області завершено розслідування ще у двох кримінальних провадженнях за вчинення аналогічних злочинів щодо контрабанди наркотичних речовин (ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 305 КК України), обвинувальні акти у яких скеровано до судів для розгляду по суті.

 
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
 

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини