Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 грудня, 15:07:07

У Чернігові пройшов фестиваль "Здоров’я". ВІДЕО

24.01.2017   08:24Агенцiя

В Чернігові в кіно-культурному центрі два дні тривав фестиваль «Здоров’я».

Організатори заходу переконані, для того, щоб бути у формі, необхідно підтримувати себе не лише  фізично, але і психологічно, вміти оздоровлюватися, вживати екологічно чисті продукти. Йога та тайський масаж, комплексні вправи для спини та суглобів, екопродукти та чаї на травах, нові  сплави, походи, велотури – і чого тільки не придумали організатори фестивалю.

Два дні проходив фестиваль «Здоров’я» в Чернігівському кіно-культурному центрі. Його очільник Вадим Антошин каже, дбати про здоров’я — це головне.

Організатори фестивалю переконані, що він стане щорічним, адже хворіти зараз дорого й зовсім не модно.

А дбати про себе необхідно вчитися змалечку, адже бути здоровим, виявляється, – це ціла наука. Чернігівські пластуни, які є  співорганізаторами фестивалю, знають, як зберегти себе від хвороб.

Знайти один одного, щоб згодом спілкуватися — це ще одне завдання, яке стояло перед учасниками фестивалю. Громадські, спортивні, медичні організації — як державні, так і приватні — взяли  у ньому участь. Його мета  — популяризувати здоровий спосіб життя, фізичну активність, зберегти народні способи оздоровлення. Фестиваль об’єднав людей, які володіють різноманітними методами підтримки та збереження здоров’я.

Паралімпійці і викладачі йоги, мануальні терапевти і бізнес-тренери, бджолярі, марафонці і кікбоксери – всі ці люди знають таємницю міцного здоров’я і готові поділитися нею.


Останні новини Чернігівщини

Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28

Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.

Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24

Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».

Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22

Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.

Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21

Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.

Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю

Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19

Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини