Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 18:27:08

Вищий господарський суд України підтримав позицію прокуратури та припинив неправомірну оренду приміщення будинку дитячої та юнацької творчості

21.01.2017   09:11

Суд касаційної інстанції 18.01.2017 ухвалив рішення, яким підтримав позицію органів прокуратури та повернув у комунальну власність частину приміщення Бахмацького районного будинку дитячої та юнацької творчості.

Як раніше повідомлялося, у 2014 році районний відділ освіти всупереч вимог закону уклав договір оренди 2 кімнат даного закладу площею 91 км² із структурним підрозділом ДТГО «Південно-Західна залізниця». Водночас неодноразові звернення керівництва позашкільного навчального закладу про повернення орендованого майна залишалися поза увагою.

Реалізуючи конституційні повноваження щодо представництва інтересів  дітей в суді, місцева прокуратура звернулася з позовом до господарського суду  Чернігівської області про визнання угоди недійсною.

Рішенням суду першої інстанції, залишеним в силі Київським апеляційним господарським судом, позов прокурора задоволено в повному обсязі.

Непогоджуючись із ухваленими рішеннями відповідач оскаржив їх до суду касаційної інстанції, який підтримав позицію органів прокуратури та  відмовив у задоволенні скарги.


Довідково: об’єкти освіти і науки, що фінансуються з бюджету, а також підрозділи, технологічно пов'язані з навчальним та науковим процесом, не підлягають приватизації, перепрофілюванню або використанню не за призначенням (ст. 63 Закону України «Про освіту»).

 
Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

17 листопада - День працівників сільського господарства України

17 листопада - День працівників сільського господарства України 09:44

Свято День працівників сільського господарства в Україні або День аграрія відзначається в листопаді. Засновано в 1993 році. Святкові заходи включають вшанування працівників сільського господарства і всього агропромислового комплексу.

17 листопада - Міжнародний день студентів

17 листопада - Міжнародний день студентів 09:43

Студенти - це один із самих прогресивних верств суспільства в усі часи. Їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь.

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини