Нетверезий водій без документів спричинив аварію
18 січня близько сьомої вечора екіпаж патрульної поліції отримав інформацію, що на вулиці Доценка сталася дорожньо-транспортна пригода – автомобіль зіткнувся з тролейбусом.
Поліцейських, окрім учасників ДТП, чекали ще кілька свідків аварії, які й телефонували на лінію «102».
Громадяни розповіли правоохоронцям, що тролейбус зупинився для висадки пасажирів. Коли люди вийшли, через кілька секунд вони почули звук удару. Озирнувшись, побачили, що автомобіль Geely врізався в задню частину тролейбуса, який продовжував стояти біля зупинки. Водій авто намагався втекти з місця пригоди, але його затримали небайдужі громадяни та викликали поліцію.
Водієм виявився 22-річний хлопець. Утекти він намагався через те, що був нетверезим. Пізніше цей факт підтвердився під час огляду в медичному закладі.
Поліцейські встановили, що правопорушник не має ні посвідчення на право керування транспортними засобами, ні документів на автомобіль.
Патрульні склали на водія адміністративні протоколи за ст. 124 (порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів), ст. 130 (керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння) та ст. 126 (керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Автомобіль евакуйований на арештмайданчик.
Патрульна поліція Чернігова
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:27
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.
На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23
Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.
Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22
Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.
11 червня: цей день в Україні і світі 08:20
День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48
Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.