Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 15 квітня, 20:37:15

Працівниками фіскальної служби області в ході перевірки донараховано до сплати в бюджет понад 16 мільйонів гривень податків

19.01.2017   07:49Агенцiя

За інформацією управління аудиту ГУ ДФС у Чернігівській області, в ході виїзної документальної перевірки встановлено факти невідображення доходу в декларації з податку на прибуток та податкових зобов’язань з ПДВ при переході до банку права власності на об’єкти застави за кредитним договором, що перебували у власності підприємства «Б».

Так, між  підприємством «Б» та банком було укладено договір мультивалютної кредитної лінії. В забезпечення виконання зобов'язань за кредитним договором підприємством «Б» передано в заставу банку єдиний майновий комплекс.

В свою чергу, на виконання взятих на себе зобов'язань за кредитним договором банк надав позичальнику (підприємству «Б») кредит. Проте, підприємство «Б» взяті на себе зобов’язання щодо повернення кредиту та сплати процентів по договору мультивалютної кредитної лінії не виконало.

Незважаючи на рішення Господарського суду міста Києва від 07.07.2014 року, за яким було визнано право власності банку на єдиний майновий комплекс, підприємством «Б» не нараховані податкові зобов’язання з ПДВ та не відображено дохід в декларації з податку на прибуток на операцію з постачання даного єдиного майнового комплексу.

За результатами перевірки підприємству Б донараховано ПДВ на загальну суму 9256,5 тис. грн. та податку на прибуток на загальну суму 6882 тис. грн., зменшено збитки з податку на прибуток на суму 387,3 тис. гривень.

 
Відділ організації роботи  ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04

У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.

Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07

У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.

14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00

День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини