Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 14:56:04

Прокуратура звернулася до суду з позовом про відшкодування збитків, завданих незаконною рубкою лісу

19.01.2017   07:45

Повнота відшкодування збитків, заподіяних природним ресурсам, є одним із пріоритетних напрямів роботи органів прокуратури області.

Як встановлено, в грудні 2016 року за незаконну рубку 73 сосен на території ДП «Прилуцьке лісове господарство», що спричинило шкоду навколишньому природному середовищу, Державною екологічною інспекцією в області винних осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

З метою усунення порушень природоохоронного законодавства та  реалізуючи конституційні повноваження щодо представництва інтересів держави, Прилуцька місцева прокуратура звернулася до суду з позовом про стягнення з місцевих громадян, що здійснили рубку дерев 26 тис грн збитків, заподіяних природним ресурсам.

Наразі розгляд справи в суді триває.
   

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини