Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 12:37:05

Сьогодні інспектори перевіряють дотримання графіків руху на всіх громадських автобусних маршрутах

16.01.2017   14:08

Сьогодні з 6.30 ранку інспектори управління транспорту Чернігівської міськради працюють на кінцевих зупинках усіх автобусних маршрутів, аби мати об’єктивну інформацію стосовно дотримання графіку руху автобусів.

Ці перевірки є оперативною реакцією управління транспорту міської ради на сигнали чернігівців про випадки недотримання окремими перевізниками вимог до роботи на нових маршрутах.

Ситуацію прокоментував заступник міського голови Олександр Ломако:

«Головні зауваження стосувалися недотримання інтервалу та графіку роботи на фактично всіх нових маршрутах. Ми з цим розберемося буквально за 1-2 дні. Я сподіваюся, що це пов'язано виключно з першими днями роботи на нових маршрутах. В понеділок з 7-ї ранку інспектори управління транспорту працюватимуть на кінцевих всіх нових маршрутів, щоб мати об'єктивну інформацію, о котрій годині транспортні засоби вийшли на маршрут, в якій кількості та з яким інтервалом працюють. Якщо будуть порушення - попередження перевізники отримають того ж дня» - сказав Олександр Ломако.

Також він пообіцяв зустрітися із перевізником, який обслуговує 25 маршрут, і обговорити питання відсутності кондукторів на маршруті.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини