Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 15 січня до 8:00 16 січня 2017 року.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі в житловому секторі. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи.
Стан доріг:
Для забезпечення безпеки дорожнього руху на дорогах області працювало 45 одиниць спецтехніки та 57 чоловік обслуговуючого персоналу від ДП "Чернігівський облавтодор". Стан доріг та мостів задовільний, проїзд автотранспорту забезпечено.
Дорожньо-транспортні пригоди – 1:
В м. Семенівка біля кафе «Магнолія» по вул. Центральній о 4 год. 52 хв. 15 січня водій автомобіля «VOLKSWAGEN PАSSАТ» здійснив наїзд на чоловіка, який лежав на проїжджій частині дороги, при цьому не впоравшись з керуванням з’їхав з дороги та здійснив зіткнення з бетонною електроопорою. Водій автомобіля викликав карету швидкої медичної допомоги, потерпілого, 1998 року народження, було доставлено до Семенівської центральної районної лікарні, де він від отриманих тілесних ушкоджень помер.
Пожежі в житловому секторі – 4, внаслідок цих пожеж 1 особа загинула.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 9-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 9 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 9 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 15 січня до 20 години 16 січня очікується мінлива хмарність, без опадів, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер північно-західний 3-8 м/с. Температура по області вночі 3-8º морозу, вдень від 0º до 5º морозу.
По Чернігову температура вночі 4-6º морозу, вдень 2-4º морозу.
Останні новини Чернігівщини
На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого у 17 разів перевищував допустиму межу 12:40
Днями у м. Семенівка Новгород-Сіверського району поліцейські викрили 47-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,44 проміле).
Не подавав декларації протягом двох років – судитимуть заступника директора комунального закладу 12:19
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно заступника директора одного з комунальних закладів Чернігівського району за фактом неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-3 КК України).
Від «Власної справи» до відшкодування збитків через війну: якою державною підтримкою може скористатися бізнес Чернігівщини 11:37
Наразі в Україні діє низка державних програм, спрямованих на підтримку підприємництва. При цьому прифронтові регіони, зокрема й Чернігівщина, мають певні переваги порівняно з іншими територіями.
З 1 квітня починається прийом заяв на зарахування дітей до 1-го класу закладів освіти міста Чернігова 11:14
Заява, встановленого зразка, про зарахування дитини до 1-го класу закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає (перебуває) ця дитина, подається одним із батьків дитини (з пред'явленням документу, що посвідчує особу заявника) особисто до 29 травня 2026 року.
Підірвав навчальну гранату в багатоповерхівці: чернігівські поліцейські затримали хулігана 10:42
Поліцейські Чернігівського райуправління поліції затримали 52-річного містянина, який вчинив хуліганські дії із застосуванням навчальної гранати.