Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 жовтня, 23:58:29

Організація особистого прийому громадян – важливий захід реалізації конституційного права громадян на звернення

14.01.2017   11:59Агенцiя

Організація роботи з особистого прийому громадян є важливим напрямом діяльності органів прокуратури, оскільки конституційно визначений принцип правової держави, насамперед, пов’язаний із захистом прав і свобод людини та громадянина, зміцнення законності та правопорядку.

З метою поліпшення умов реалізації права громадян на особисте звернення керівництвом регіональної прокуратури систематично здійснюється прийом не лише в м. Чернігові, а й в інших регіонах області. Для прийому жителів Чернігівщини за місцем їх проживання упродовж 2016 року здійснено виїзди до всіх районів.

Загалом у минулому році в органах прокуратури на особистому прийомі прийнято 2232 громадянина, з них керівниками місцевих прокуратур – 430. Особисто прокурором області – 225.

Питання, з якими звертаються громадяни, за можливості, вирішуються безпосередньо під час особистого прийому, а щодо тих, які не належать до повноважень органів прокуратури, автори отримують роз’яснення про можливість захисту своїх інтересів через звернення до уповноваженого органу або суду.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 71 новий випадок COVID-19

Виявлено 71 новий випадок COVID-19 17:01

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 26 жовтня зафіксований 71 новий випадок інфікування COVID-19.

Недотримання водіями правил дорожнього руху призвело до ДТП

Недотримання водіями правил дорожнього руху призвело до ДТП 16:59

Сьогодні о 10:00 ранку на лінію 102 надійшло повідомлення про дорожньо – транспортну пригоду на вулиці Шевченка.

Підсумки туристичного сезону-2020 у Чернігові

Підсумки туристичного сезону-2020 у Чернігові 13:20

У Чернігові підвели підсумки туристичного сезону 2020 року. Начальник управління культури і туризму міської ради Олександр Шевчук 23 жовтня розповів про результати роботи в умовах карантину.

Упродовж минулого тижня надзвичайники 45 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники 45 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 12:41

Упродовж минулого тижня з 19 по 26 жовтня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 222 чоловіка особового складу та 63 одиниці спеціальної техніки.

Процедура відновлення платоспроможності фізособи. Які умови

Процедура відновлення платоспроможності фізособи. Які умови 12:35

Громадяни, які мають борги, проте не в змозі погасити їх, можуть скористатися процедурою відновлення платоспроможностіфізичної особи.