Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 лютого, 05:36:24

Організація особистого прийому громадян – важливий захід реалізації конституційного права громадян на звернення

14.01.2017   11:59Агенцiя

Організація роботи з особистого прийому громадян є важливим напрямом діяльності органів прокуратури, оскільки конституційно визначений принцип правової держави, насамперед, пов’язаний із захистом прав і свобод людини та громадянина, зміцнення законності та правопорядку.

З метою поліпшення умов реалізації права громадян на особисте звернення керівництвом регіональної прокуратури систематично здійснюється прийом не лише в м. Чернігові, а й в інших регіонах області. Для прийому жителів Чернігівщини за місцем їх проживання упродовж 2016 року здійснено виїзди до всіх районів.

Загалом у минулому році в органах прокуратури на особистому прийомі прийнято 2232 громадянина, з них керівниками місцевих прокуратур – 430. Особисто прокурором області – 225.

Питання, з якими звертаються громадяни, за можливості, вирішуються безпосередньо під час особистого прийому, а щодо тих, які не належать до повноважень органів прокуратури, автори отримують роз’яснення про можливість захисту своїх інтересів через звернення до уповноваженого органу або суду.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

5 способів миттєво стати більш впевненим

5 способів миттєво стати більш впевненим 13:30

Якщо ви перебуваєте під гнітом сумнівів і комплексів, навчитеся пишатися собою і відчувати себе на висоті.

Перед подачею на стіл...

Перед подачею на стіл... 13:21

Печенье или самодельное тесто, варёная сгущёнка или сметанно-шоколадный крем, мак или орешки в карамели — выбирайте то, что любите.

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 лютого

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 лютого 13:12

З 17 лютого до 10 березня Меркурій, планета мислення та комунікацій, знаходиться в ретроградному русіу знаку Риб, а це впливає на стосунки з навколишніми. Часто виникають непорозуміння, загострюється чутливість. Неконтрольовані емоції та панічні напади без особливих причин створюють хаос у звичномужитті. Можливі перешкоди в поїздках, складнощі з документами, конфлікти.

16 лютого – День військового журналіста України

16 лютого – День військового журналіста України 10:52

Цей день – особливий, адже саме 16 лютого 2015 року неподалік Дебальцевого, виконуючи бойове завдання, загинув редактор телерадіостудії “Бриз” Міністерства оборони України капітан 3-го рангу Дмитро Лабуткін.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини