Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 00:53:27

Організація особистого прийому громадян – важливий захід реалізації конституційного права громадян на звернення

14.01.2017   11:59Агенцiя

Організація роботи з особистого прийому громадян є важливим напрямом діяльності органів прокуратури, оскільки конституційно визначений принцип правової держави, насамперед, пов’язаний із захистом прав і свобод людини та громадянина, зміцнення законності та правопорядку.

З метою поліпшення умов реалізації права громадян на особисте звернення керівництвом регіональної прокуратури систематично здійснюється прийом не лише в м. Чернігові, а й в інших регіонах області. Для прийому жителів Чернігівщини за місцем їх проживання упродовж 2016 року здійснено виїзди до всіх районів.

Загалом у минулому році в органах прокуратури на особистому прийомі прийнято 2232 громадянина, з них керівниками місцевих прокуратур – 430. Особисто прокурором області – 225.

Питання, з якими звертаються громадяни, за можливості, вирішуються безпосередньо під час особистого прийому, а щодо тих, які не належать до повноважень органів прокуратури, автори отримують роз’яснення про можливість захисту своїх інтересів через звернення до уповноваженого органу або суду.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.