Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 14:58:04

КП "АТП-2528" щодоби чистить від снігу 288 кілометрів міських вулиць

14.01.2017   09:12

Минула зима була для комунальників набагато легшою за цю. За весь минулорічний сезон з КП «АТП-2528» було лише 5 виїздів снігоприбиральної техніки, яка чистила міські дороги з відвалами і щітками. Про це розповів директор КП «АТП-2528» В’ячеслав Мовчанюк.

За його словами, про це свідчать минулорічні путівки, які на підприємстві нещодавно спеціально переглянули для порівняння обсягу нинішніх робіт з минулим роком.

Це пов’язано не тільки з погодою.  У минулі роки в Чернігові ніколи й не ставилася задача постійно розчищати дороги «до асфальту» - переважно їх просто посипали пісчано-соляною сумішшю.

Нинішньої ж зими саме розчистка міських доріг спеціальною технікою проводиться щодоби.

Також цієї зими підприємство розчищає на 20 вулиць більше, ніж минулої. Всього це 88 вулиць на 288 кілометрів, плюс  тротуари вздовж них.

За правилами, решту території міста розчищають від снігу інші господарюючі суб’єкти. Зокрема, за прибирання парків і скверів відповідає КП «Зеленбуд», розчищенням від снігу придомових територій і міждворових проїздів мають займатися ЖЕКи, ОЖБК, інші обслуговуючі житлові компанії та ОСББ, розчистку районів приватного сектору  мають організовувати районні ради.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Презентація виставки архівних документів

Презентація виставки архівних документів "Українсько-польські відносини в 1917-1921 рр.: інституційна історія, етап встановлення" 13:40

27 лютого у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя пройшла презентація виставки «Українсько-польські відносини в 1917-1921рр.: інституційна історія, етап становлення».

Вивчали новації у сфері публічних закупівель

Вивчали новації у сфері публічних закупівель 13:34

Ключові положення нової редакції Закону України "Про публічні закупівлі", основні зміни та нововведення у сфері закупівель за останній час висвітлювалися під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації, що проходило в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації з 25 по 26 лютого.

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову