Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 00:37:01

КП "АТП-2528" щодоби чистить від снігу 288 кілометрів міських вулиць

14.01.2017   09:12

Минула зима була для комунальників набагато легшою за цю. За весь минулорічний сезон з КП «АТП-2528» було лише 5 виїздів снігоприбиральної техніки, яка чистила міські дороги з відвалами і щітками. Про це розповів директор КП «АТП-2528» В’ячеслав Мовчанюк.

За його словами, про це свідчать минулорічні путівки, які на підприємстві нещодавно спеціально переглянули для порівняння обсягу нинішніх робіт з минулим роком.

Це пов’язано не тільки з погодою.  У минулі роки в Чернігові ніколи й не ставилася задача постійно розчищати дороги «до асфальту» - переважно їх просто посипали пісчано-соляною сумішшю.

Нинішньої ж зими саме розчистка міських доріг спеціальною технікою проводиться щодоби.

Також цієї зими підприємство розчищає на 20 вулиць більше, ніж минулої. Всього це 88 вулиць на 288 кілометрів, плюс  тротуари вздовж них.

За правилами, решту території міста розчищають від снігу інші господарюючі суб’єкти. Зокрема, за прибирання парків і скверів відповідає КП «Зеленбуд», розчищенням від снігу придомових територій і міждворових проїздів мають займатися ЖЕКи, ОЖБК, інші обслуговуючі житлові компанії та ОСББ, розчистку районів приватного сектору  мають організовувати районні ради.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.