Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 серпня, 05:40:52

Рівень медичного обслуговування на Чернігівщині

10.05.2012   12:40Агенцiя

У жовтні 2011р. органами державної статистики проведено опитування членів 307 домогосподарств Чернігівщини шодо рівня медичного обслуговування в області.

У 94,7% опитаних домогосподарств хто-небудь із членів протягом останніх 12 місяців потребував медичної допомоги чи придбання ліків та медичного обладнання, проте близько половини з них не змогла задовольнити ці потреби. Основними названими причинами недоступності окремих видів медичної допомоги була занадто висока вартість ліків, медичних товарів та послуг охорони здоров’я.

Залишаються проблеми з доступністю послуг лікарів. За даними опитування, 16,7% домогосподарств при потребі не змогли відвідати лікаря. Основними причинами були занадто висока вартість послуг та відсутність спеціаліста потрібного профілю.

Висока вартість відвідування стоматолога, протезування, проведення медичних обстежень, отримання лікувальних процедур спричинили вимушену відмову від цих видів медичної допомоги значної частини домогосподарств області.

Про недоступність для хворих членів родини необхідного лікування в стаціонарі повідомило 35,7% домогосподарств. Вимушена відмова від лікування в стаціонарних медичних установах пов’язана із занадто високою вартістю лікування (98,9%) та відсутністю відділень потрібного профілю (1,1%).

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини