Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 червня, 08:51:07

Рівень медичного обслуговування на Чернігівщині

10.05.2012   12:40Агенцiя

У жовтні 2011р. органами державної статистики проведено опитування членів 307 домогосподарств Чернігівщини шодо рівня медичного обслуговування в області.

У 94,7% опитаних домогосподарств хто-небудь із членів протягом останніх 12 місяців потребував медичної допомоги чи придбання ліків та медичного обладнання, проте близько половини з них не змогла задовольнити ці потреби. Основними названими причинами недоступності окремих видів медичної допомоги була занадто висока вартість ліків, медичних товарів та послуг охорони здоров’я.

Залишаються проблеми з доступністю послуг лікарів. За даними опитування, 16,7% домогосподарств при потребі не змогли відвідати лікаря. Основними причинами були занадто висока вартість послуг та відсутність спеціаліста потрібного профілю.

Висока вартість відвідування стоматолога, протезування, проведення медичних обстежень, отримання лікувальних процедур спричинили вимушену відмову від цих видів медичної допомоги значної частини домогосподарств області.

Про недоступність для хворих членів родини необхідного лікування в стаціонарі повідомило 35,7% домогосподарств. Вимушена відмова від лікування в стаціонарних медичних установах пов’язана із занадто високою вартістю лікування (98,9%) та відсутністю відділень потрібного профілю (1,1%).

Останні новини Чернігівщини

Сосницька громада ремонтує дороги за власний рахунок

Сосницька громада ремонтує дороги за власний рахунок 08:46

В цьому році, вперше за останні роки, Сосницька громада провела капітальний ремонт дорожнього полотна за рахунок місцевого бюджету.

Порушниця кордону спробувала підкупити прикордонника

Порушниця кордону спробувала підкупити прикордонника 08:11

Персонал Чернігівського прикордонного загону Державної прикордонної служби України показує нульову толерантність до корупції та протидіє корупційним діям на кордоні.

Прокуратура виявила порушення під час проведення публічних закупівель

Прокуратура виявила порушення під час проведення публічних закупівель 08:01

Прокуратура Чернігівської області звернулася до суду з позовом, в якому вимагає визнати недійсною додаткову угоду до договору про закупівлю газового палива.

Прилуцька поліція затримала чоловіка, який підозрюється у нанесенні смертельних побої сусідові

Прилуцька поліція затримала чоловіка, який підозрюється у нанесенні смертельних побої сусідові 07:53

Упродовж кількох годин оперативники Прилуцького відділу поліції затримали зловмисника, який в ході раптової сварки спричинив смертельні тілесні ушкодження своєму сусідові.

Підведені підсумки дитячого конкурсу

Підведені підсумки дитячого конкурсу "Безпека в житті – життя в безпеці" 07:45

3 червня на базі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області відбулось підведення підсумків обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Безпека в житті – життя в безпеці".