Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 квітня, 16:34:16

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. ОФІЦІЙНО

11.01.2017   09:43Агенцiя

За 01 тиждень 2017 року в області захворіло на грип та ГРВІ 7366 осіб, з них 3406 дітей, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 13,6%.

Було госпіталізовано 324 особи, з них 228 дітей. Зареєстровано 20 випадків захворювання серед вагітних та 41 серед медичних працівників.

Епідемічний поріг перевищено в Варвинському, Куликівському, Менському, Сосницькому районах та м.Прилуки.
Тривають обмежувальні заходи в Бахмацькому, Борзнянському, Городнянському, Корюківському, Талалаївському районах. В школах області планові канікули.

По м. Чернігову захворіло 2793 особи, з них дітей - 1323, рівень захворюваності нижче епідемічного порогу на 2,2%.

В вірусологічну лабораторію біологічний матеріал від хворих на ГРВІ, грип?, жителів області не надходив.

З початку епідсезону по області проти грипу щеплено 515 осіб, в т.ч. 160 дітей.

Ситуація знаходиться на контролі ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України».

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини