Поліція затримала чоловіка, який під час застілля зарубав свого односельця
Святкування Різдва в одному з сіл Сновського району завершилося трагедією. Під час п’яної сварки господар вдарив сокирою по голові свого гостя. Правоохоронці затримали підозрюваного та проводять досудове розслідування.
7 січня до поліції надійшла інформація про виявлення в будинку одного з сіл району непритомного чоловіка з рубаною раною голови. На місце події виїхала слідчо-оперативна група Сновського відділення поліції ГУНП в Чернігівській області.
Правоохоронці встановили, що потерпілий прийшов у гості до односельця, де чоловіки разом вживали алкогольні напої. Згодом на ґрунті неприязних відносин між гостем та господарем виник конфлікт. Словесна перепалка швидко переросла в бійку, в ході якої власник помешкання взяв сокиру і наніс удар по голові гостю, від чого той впав на підлогу та знепритомнів.
Потерпілого у стані коми із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку та переломом скроневої кістки було госпіталізовано до реанімаційного відділення районної лікарні. Наступного дня, не опритомнівши від отриманих травм, потерпілий помер у лікарні.
Зловмисник у скоєному зізнався та дав правдиві свідчення, його затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за статтею «замах на вбивство».
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression