За вихідні та святкові дні рятувальники 34 рази залучалися на ліквідацію пожеж та надзвичайних подій
Протягом вихідних та святкових днів з 7 по 9 січня, підрозділи Управління ДСНС України у Чернігівській області 34 рази виїжджали на ліквідацію пожеж, надзвичайних подій та надання допомоги населенню.
З них, 18 виїздів на ліквідацію пожеж, 14 виїздів для надання допомоги водіям автомобілів, що потрапили у снігові замети та 2 рази на інші події. Серед вивільнених автомобілів 15 легкових, 3 карети швидкої допомоги, 2 автобуса та 2 вантажівки.
Внаслідок пожеж загинула 1 людина, знищено 1 та пошкоджено 17 будівель. Основною причиною виникнення пожеж стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації або влаштуванні приладів пічного опалення, а також необережність громадян під час паління.
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression