Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 січня, 12:17:30

Через аварію на водопроводі перекрито рух по вул. Молодчого

04.01.2017   16:01

Другу добу продовжується усунення аварії на магістральному водопроводі Д=500 мм в районі вулиці Олександра Молодчого – Шевченка. Аварійні роботи виконуються силами та засобами КП «Чернігівводоканал».

Так, 3 січня 2017 року було виявлене підтоплення підвального приміщення по вулиці Шевченка, 30А, яке сталося через порив магістрального водопроводу Д=500 мм та відсутність герметизації вводу теплотраси до будинку. Оскільки порив водопроводу стався на перехресті з теплотрасою, вода потрапила до лотків тепломережі, а звідти – до підвального приміщення будинку, чого, в принципі, при правильній експлуатації внутрішньобудинкових мереж, просто не могло бути. Тільки після відкачування води з підвального приміщення та обстеження будинкових мереж вдалося відкинути версію пориву водопроводу всередині будинку. 

Встановити місце пориву магістрального водопроводу 3 січня так і не вдалося. В ніч залишився без води будинок по вулиці Олександра Молодчого, 3. Підвіз води силами КП «Чернігівводоканал» було забезпечено.

Треба зазначити, що другий ввід будинку по вул. Молодчого, 3 було відрізано від водопроводу чи то забудовниками, чи то організацією, що обслуговує будинок. Саме через це не вдалося відразу відновити водопостачання будинку.

Як повідомив керівник ПП «Техкомсервіс», при прийомці будинку на баланс підприємства, другий ввід водопроводу вже було відрізано від водопостачання. Можливо, це зробили забудовники з метою унеможливлення підтоплення підземного паркінгу будинку. Керівництву ПП «Техкомсервіс» направлена вимога відновити другий ввід водопостачання будинку, але коли ці роботи будуть виконані – сказати важко.

Відновити водопостачання будинку №3 по вул. Олександра Молодчого КП «Чернігівводоканал» вдалося тільки об 11 години ранку 4 січня, після встановлення тимчасової перемички в колодязі на вводі будинку. Наразі усі багатоквартирні будинки в районі перехрестя вулиць Шевченка – Молодчого забезпечені питною водою. Через зменшений діаметр труби тиск у водопровідній мережі будинку по вул. Молодчого, 3 може бути знижений. Підвіз питної води в район вулиць Шевченка – Молодчого забезпечено.

Щодо пошуку місця пориву, то лабораторії КП «Чернігівводоканал» вдалося встановити його тільки приблизно. Справа в тому, що труба Д=500 мм – ізольована, тому прилад, яким визначають місце пориву, дає значну похибку.

Було прийнято рішення про проведення розкриття асфальтобетонного покриття однієї з полос руху вул. Олександра Молодчого. Але, після проведення розкопок, через осипання ґрунту та виникнення загрози обрушення асфальтобетонного покриття другої полоси дороги, було прийняте рішення про повне перекриття руху по вул. Олександра Молодчого з метою забезпечення безпеки автотранспортної техніки та пасажирів. Відповідного листа було направлено в Управління транспорту та зв’язку Чернігівської міської ради та повідомлено підрозділ Національної поліції.    

Станом на 14.10 год. 4 січня місце пориву водопроводу Д=500 мм – встановлене. Тривають роботи по ліквідації аварії. Після проведення ремонтних робіт на водопроводі Д=500 мм та підключення води, місце розкопки буде засипане піском та після ущільнення, закрите щебенем. Нажаль, виконати повний цикл ремонтних робіт (укладку асфальтобетонного покриття) на ділянці місця пориву неможливо в зв’язку з погодними умовами.

За планами аварійних служб КП «Чернігівводоканал» роботи будуть завершені до 20.00 год. 4 січня 2017 року. Після цього рух по вулиці Олександра Молодшого буде відновлено.

Інформаційна служба КП «Чернігівводоканал»

Останні новини Чернігівщини

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування 12:03

Комунікації правлять світом. Результатом грамотного спілкування у будь-якій сфері життя є гарні відносини та продуктивність.

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви 12:00

Кожне п’яте захворювання починається через стрес. Це фактично встановлений факт.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням 11:13

Взимку та навесні кондитери рекомендують готувати випічку з варенням. Пропонуємо кілька смачних та нескладних рецептів, які стануть в пригоді господиням.

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року 10:19

Основна подія тижня – це повний місяць у ніч з 17 на 18 січня.

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні 10:13

16 січня в Україні вшановують пам'ять захисників Донецького аеропорту та загиблих воїнів.