Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 06:10:21

"Батискаф" виявив порушення

09.05.2012   07:29

Одним з напрямків роботи сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків Чернігівського міського відділу внутрішніх справ є перевірка підприємств, установ, організацій, яким видана ліцензія на діяльність, пов'язану з розробленням, виробництвом, зберіганням, перевезенням, придбанням, відпуском та знищенням наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

З метою протидії витоку в незаконний обіг даних речовин на території міста та області проводилася оперативно-профілактична операція під умовною назвою "Батискаф".

В рамках цієї операції були проведені перевірки медичних закладів міста, які в своїй діяльності використовують препарати, що містять наркотичні та психотропні речовини. Адже нерідко лікування хворих вимагає використання саме цих сильнодіючих препаратів. Одна з таких перевірок і призвела до виявлення в одному з медичних закладів міста порушень, які тягнуть за собою кримінальну відповідальність за ч. 1 ст. 320 Кримінального Кодексу України "Порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів".

Так, під час перевірки в кабінеті старшої медсестри в шухляді робочого столу знаходилися упаковки таблеток "сібазон", "фенозепам" та "фенобарбітал", які згідно документації значилися як видані хворим. Зі слів медпрацівниці, вона не мала на меті збагатитися або їх комусь віддати, ситуація стала можливою через відсутності контролю та особистої безвідповідальності жінки. Та знехтувала належним виконанням своїх  функціональних обов'язків та наказів Міністерства охорони здоров'я.        

На сьогоднішній день медпрацівник звільнена з посади та роботи, знаходиться на підписці про невиїзд. За даним фактом порушена кримінальна справа за ч. 1 ст. 320 Кримінального Кодексу України "Порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів", санкція якої передбачає накладення штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до чотирьох років, або позбавлення волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
 

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини