Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 2 червня, 01:52:17

Громадська рада при Головному управління ДФС в області зібралася напередодні Нового року

30.12.2016   13:09Агенцiя

Громадська рада при Головному управлінні ДФС у Чернігівській області провела чергове засідання, на якому підбила підсумки роботи за 2016 рік та внесла свої пропозиції для формування її оновленого складу.

Вже традиційно участь у засіданні взяли начальник Головного управління та керівники провідних підрозділів. Олексій Барановський ознайомив членів ради з основними показниками діяльності фіскальних органів. Він відмітив зростання сум надходжень до бюджетів усіх рівнів за підсумками січня-грудня та наголосив, що це відбулося, у першу чергу, завдяки платникам податків.

На даний час на обліку у фіскальних органах області перебуває 58 тисяч платників податків, з яких понад 20 тисяч юридичних осіб та близько 38 тисяч фізичних. Керівник ознайомив присутніх зі змінами, що відбулися протягом року завдяки реорганізації фіскальної служби.

Члени Громадської ради мали змогу отримати відповіді на питання, що їх турбують, з перших вуст.

Одноголосно, рішенням зборів, Громадська рада  висловила свою довіру органу фіскальної служби області за відкритість до  діалогу з громадськістю, допомогу у  вирішенні багатьох питань що виникали у роботі суб’єктів господарювання протягом року.

Останні новини Чернігівщини

Служба судової охорони Чернігівщини привітала вихованців навчально-реабілітаційного центру з Днем захисту дітей 15:15

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний День захисту дітей. Всі маленькі громадяни нашої країни також з нетерпінням чекають це тепле і радісне свято.

Ветерани назвали проблеми, з якими стикаються при працевлаштуванні. Дані опитування

Ветерани назвали проблеми, з якими стикаються при працевлаштуванні. Дані опитування 15:13

Українські військовослужбовці та ветерани також розповіли, як держава може сприяти їхньому професійному розвитку.

Локації безпеки для Прилуцької громади

Локації безпеки для Прилуцької громади 15:06

23 укриття, що належать Прилуцькій міській раді, найближчим часом будуть оснащені необхідним для жителів обладнанням: портативними зарядними станціями, сонячними панелями, переносними ліхтарями, вогнегасниками, кулерами для води, медичними аптечками, а найбільше сховище отримає потужний генератор для безперебійної вентиляції повітря.

«Власна справа»: ще 13 мешканців Чернігівщини отримають мікрогрант 11:26

Визначено переможців 7-го у поточному році періоду прийому заяв учасників програми «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», який тривав з 24 квітня по 07 травня 2023 року.

 Патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє»

Патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» 11:24

ІІ Відкритий патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» проходитиме з 10 травня до 28 червня 2023 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини