Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 вересня, 05:47:41

Обговорили проект договору про організацію пасажирських перевезень

29.12.2016   13:36

28 грудня, в Чернігівській міській раді відбулося засідання робочої групи щодо затвердження договору про організацію пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування. Нарада пройшла за участю заступника міського голови Олександра Ломаки, який є головою цієї робочої групи, начальника управління транспорту та зв’язку міської ради Олександра Бєльського та перевізників, які стали переможцями конкурсу на обслуговування всіх міських автобусних маршрутів загального користування у місті Чернігові.

Цей конкурс відбувся 23 грудня у міській раді. Підготовка до його проведення проводилася на протязі року й кінцева його мета – перехід на нові правила, які змусять перевізників до оновлення транспорту та більшої дисципліни в наданні послуг. Всі перевізники за три місяці до конкурсу були попереджені про розірвання угод і перспективу нового конкурсу, вони повинні були оновити свій транспортний парк, а також були сповіщені про розроблення договорів з новими вимогами.

Цього дня робоча група зібралася саме для того, щоб обговорити проект цього договору, внести пропозиції та правки до нього. Затверджений договір орієнтовно до 10 січня буде підписаний всіма перевізниками.

Як вже повідомлялось раніше, за результатами проведеного конкурсу, право на протязі п’яти років перевозити пасажирів громадським автотранспортом у Чернігові здобули 10 підприємств. Новими угодами передбачене, зокрема, обладнання всіх автобусів засобами GPS-моніторингу для того, щоб полегшити контроль за роботою перевізників, та встановлення автоматизованої системи безготівкової оплати за проїзд.

Заступник міського голови Олександр Ломако, завершуючи засідання, зазначив, що всі передбачені штрафи за невиконання умов договору будуть за потреби переглядатися, щоб зробити їх максимально об’єктивними, особливо тоді, коли надання послуг з пасажирських перевезень по місту покращиться. Він також зазначив, що договір буде розриватися тільки зі систематичними порушниками і якщо не будуть виконуватися затверджені умови договору.

Останні новини Чернігівщини

Служба автомобільних доріг зводить опори нового мосту через річку Лисогір на трасі Н-07

Служба автомобільних доріг зводить опори нового мосту через річку Лисогір на трасі Н-07 13:52

Наприкінці травня 2021 року на автодорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка міст через річку Лисогір поблизу села Олексинці був закритий на реконструкцію.

 Прокуратура стягнула на користь навчального закладу м. Чернігова з недобросовісного постачальника 88 тис. грн

Прокуратура стягнула на користь навчального закладу м. Чернігова з недобросовісного постачальника 88 тис. грн 13:40

Завдяки ювенальним прокурорам Чернігівщини розірвано договір та стягнуто кошти з недобросовісного постачальника пального для навчального закладу.

Що заважає службі зайнятості стати провідним гравцем на ринку праці?

Що заважає службі зайнятості стати провідним гравцем на ринку праці? 13:32

Відповідь на це питання отримали під час ділової гри «Підбір кадрів», участь в якій взяли керівники обласного центру зайнятості та його структурних підрозділів.

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали майже 4,7 мільярда гривень податків і зборів

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали майже 4,7 мільярда гривень податків і зборів 13:24

До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за вісім місяців поточного року надійшло близько 4,7 млрд грн від сплати податків і зборів.

Вбивство 23-річної з особливою жорстокістю та цинізмом. Прокуратура наполягає на довічному позбавленні волі обвинуваченому

Вбивство 23-річної з особливою жорстокістю та цинізмом. Прокуратура наполягає на довічному позбавленні волі обвинуваченому 13:16

Чернігівською обласною прокуратурою подано апеляційну скаргу на вирок Менського районного суду від 06.09.2021, яким 27-річного мешканця м. Семенівка визнаного винуватим за п. 7 ч. 2 ст 115 КК України (умисне вбивство з хуліганських мотивів) та призначено покарання у виді 15 років позбавлення волі.