Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 7 березня, 01:58:09

Обговорили проект договору про організацію пасажирських перевезень

29.12.2016   13:36

28 грудня, в Чернігівській міській раді відбулося засідання робочої групи щодо затвердження договору про організацію пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування. Нарада пройшла за участю заступника міського голови Олександра Ломаки, який є головою цієї робочої групи, начальника управління транспорту та зв’язку міської ради Олександра Бєльського та перевізників, які стали переможцями конкурсу на обслуговування всіх міських автобусних маршрутів загального користування у місті Чернігові.

Цей конкурс відбувся 23 грудня у міській раді. Підготовка до його проведення проводилася на протязі року й кінцева його мета – перехід на нові правила, які змусять перевізників до оновлення транспорту та більшої дисципліни в наданні послуг. Всі перевізники за три місяці до конкурсу були попереджені про розірвання угод і перспективу нового конкурсу, вони повинні були оновити свій транспортний парк, а також були сповіщені про розроблення договорів з новими вимогами.

Цього дня робоча група зібралася саме для того, щоб обговорити проект цього договору, внести пропозиції та правки до нього. Затверджений договір орієнтовно до 10 січня буде підписаний всіма перевізниками.

Як вже повідомлялось раніше, за результатами проведеного конкурсу, право на протязі п’яти років перевозити пасажирів громадським автотранспортом у Чернігові здобули 10 підприємств. Новими угодами передбачене, зокрема, обладнання всіх автобусів засобами GPS-моніторингу для того, щоб полегшити контроль за роботою перевізників, та встановлення автоматизованої системи безготівкової оплати за проїзд.

Заступник міського голови Олександр Ломако, завершуючи засідання, зазначив, що всі передбачені штрафи за невиконання умов договору будуть за потреби переглядатися, щоб зробити їх максимально об’єктивними, особливо тоді, коли надання послуг з пасажирських перевезень по місту покращиться. Він також зазначив, що договір буде розриватися тільки зі систематичними порушниками і якщо не будуть виконуватися затверджені умови договору.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 188 нових випадків COVID-19

Виявлено 188 нових випадків COVID-19 18:35

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 березня в області зафіксовано 188 нових випадків COVID-19.

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.