Вогнеборці ліквідували загоряння автомобіля
28 грудня о 02:25 до Служби порятунку "101" у м. Бахмач надійшло повідомлення про пожежу автомобіля "Nissan Primera", що знаходився на майданчику по вул. Чернігівській неподалік будинку № 7.
До місця пригоди прибуло відділення 14-ї державної пожежно-рятувальної частини у складі 3 чоловік особового складу та однієї одиниці спеціальної техніки.
Вогнеборці о 02:35 локалізували, а о 02:55 остаточно ліквідували загоряння.
Вогнем пошкоджено двигун та зовнішнє облицювання автомобіля.
Ймовірною причиною виникнення пожежі послужив підпал.
Правоохоронними органами проводиться розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57
Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55
Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.
Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.