Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 червня, 22:26:20

10 січня розпочнеться прийом документів для участі в установчих зборах з формування складу Громадської ради

29.12.2016   10:27Агенцiя

Установчі збори інститутів громадянського суспільства з формування нового складу Громадської ради при Чернігівській облдержадміністрації відбудуться 23 лютого 2017 року.

До участі в установчих зборах запрошуються інститути громадянського суспільства (громадські об’єднання, релігійні, благодійні організації, творчі спілки, професійні спілки та їх об’єднання, асоціації, організації роботодавців та їх об’єднання, недержавні засоби масової інформації, які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України).

Документи від ІГС для участі своїх представників в установчих зборах приймаються з 10 січня 2017 року (крім вихідних та святкових днів): з 10 по 18 січня з 14:00 до 17:00 год., 19, 20, 23 січня з 9:00 до 17:00 год. за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 7 (приміщення Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації, кім. 5).

23 січня 2017 року о 17:00 год., приймання заяв для участі в установчих зборах припиняється.

Більш детальна інформація, зокрема зразки документів розміщено на офіційному сайті Чернігівської облдержадміністрації у рубриці «Громадська рада» у вкладенні «Повідомлення Ініціативної групи» за посиланням http://cg.gov.ua/index.php?id=218097&tp=0

Телефони для довідок: (0462) 675-957.

Останні новини Чернігівщини

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40

Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.

Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18

13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.

Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34

Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.

Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини