Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 липня, 19:30:08

Інформація щодо ситуації з розселенням постраждалих громадян

28.12.2016   12:39

У Чернігові триває вирішення нагальних проблем постраждалих мешканців зруйнованого будинку № 16 по вул. Попудренка.

За останньою інформацією, встановлено дані на 219 мешканців зруйнованого гуртожитку. З них 178 зареєстрованих, 40 - проживали без реєстрації, в одному випадку встановлено власника квартири, але невідомо про фактично проживаючих.

Наразі у готелях перебувають 65 осіб (27 родин): готель "Придеснянський" - 41 особа (18 родин), готель "Профспілковий" - 24 особи (9 родин).

Станом на 28 грудня до інших гуртожитків вже переселені 85 чоловік (31 родина):
- до тимчасового помешкання – 1 особа.
- до гуртожитку Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту (Бакуринського, 18-а) - 37 осіб (16 родин);
- до гуртожитку Чернігівського професійного ліцею побуту (вул. І. Мазепи, 78 - 44 особи (12 родин);
- до гуртожитку Чернігівського професійного будівельного ліцею (вул. І. Мазепи, 70) – 3 особи (2 родини).

Після закінчення косметичного ремонту в гуртожитку Чернігівського національного технологічного університету (вул. Ціолковського, 14) заплановано поселення ще 89 осіб (39 родин). На даний час листи на поселення видано 79 особам (33 родинам).

Як вже повідомлялося раніше, на засіданні виконавчого комітету Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко повідомив, що 12 січня буде публічно оголошено про проект плану з вирішення двох питань: дії міської влади по ліквідації наслідків аварійної ситуації по вул. Попудренка, 16 та загальні дії міської влади по відношенню до ветхого житла, яке є приватною власністю громадян та стоїть на балансі ЖЕКів.


Довідково:

За інформацією управління житлово-комунального господарства, у Чернігові близько 200 будинків, які потребують обстеження. За попередніми підрахунками це обстеження може коштувати близько 14 млн грн. По Чернігову існує шість будинків, які вважаються аварійними і яким вже понад 60 років: 3 будинка на території Новозаводського району та 3 будинка на території Деснянського району.

Всі постраждалі мешканці можуть звертатися:

- з усіх організаційних питань, у тому числі щодо розселення - до координаційної групи (відділ взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної та спеціальної роботи Чернігівської міської ради) - вул. Магістратська, 7 (приміщення міськради), каб. № 3, тел. 774-014.

- з усіх питань щодо організації доступу в пошкоджене приміщення для виносу речей – у відділ з питань надзвичайних ситуацій Управління ЖКГ (тел. 629-472).

- для отримання матеріальної допомоги: оформлення заяви - у відділі звернень громадян міської ради (вул. Шевченка, 9, тел. 676-476, 77-41-33, (04622) 4-00-45); одержання - у відділі обліку та звітності міської ради (вул.Магістратська,7, кім.45-46; тел. (0462) 77-41-00; (0462) 77-48-55).

- для відновленням документів (паспортів) у разі втрати - до територіальних підрозділів Управління Державної міграційної служби за місцем реєстрації особи. Для зареєстрованих у пошкодженому гуртожитку це Новозаводський районний відділ ДМСУ в Чернігівській області – вул. Старобілоуська, 4–а, тел. (0462) 67-62-22.

Останні новини Чернігівщини

День боротьби із гепатитами: що треба знати про хворобу?

День боротьби із гепатитами: що треба знати про хворобу? 17:36

Його мета – підвищення обізнаності громадськості щодо симптомів, методів діагностики, лікування та профілактики гепатитів, а також привернення уваги урядових та неурядових організацій до необхідності надання підтримки людям, що живуть з цією хворобою.

Податкова проводить зустрічі з керівниками підприємств-боржників області

Податкова проводить зустрічі з керівниками підприємств-боржників області 17:27

Питання податкового боргу перебуває на контролі податкової і з метою недопущення накопичення боргів та погашення існуючих триває постійний діалог керівництва податкового органу з керівниками підприємств-боржників області.

Уряд провів співбесіду з кандидатом на посаду голови Чернігівської ОДА

Уряд провів співбесіду з кандидатом на посаду голови Чернігівської ОДА 17:13

Кабінет Міністрів провів співбесіду з кандидатом на посаду Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеславом Чаусом.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 5 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 5 нових випадків COVID-19 16:15

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 28 липня в області зафіксовано п'ять нових випадків COVID-19.

Прилуцькі поліцейські затримали підозрювану в крадіжці майже 140 тисяч гривень з оселі пенсіонерки

Прилуцькі поліцейські затримали підозрювану в крадіжці майже 140 тисяч гривень з оселі пенсіонерки 16:14

Впродовж кількох годин після надходження повідомлення про злочин співробітники Прилуцького районного відділу поліції встановили особу зловмисниці та затримали її.