Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 5 червня, 01:01:34

Розглянули актуальні питання надання БПД військовослужбовцям

27.12.2016   10:07Агенцiя

26 грудня у м.Чернігів відбувся семінар для працівників місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги Чернігівської області на тему: "Актуальні питання надання безоплатної правової допомоги військовослужбовцям, учасникам АТО, бойових дій та членам їх сімей".

Захід відкрила заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Леся Пирковская, яка підкреслила необхідність таких семінарів для працівників Місцевих центрів та Бюро правової допомоги.

"Ви напевно помітили, що так часто як працівників Бюро ми нікого не збираємо і не проводимо навчань - це означає,що рівень Вашої кваліфікації дуже високий і постійно вдосконалюється", - підкреслила вона.

Під час заходу працівники системи БВПД розглянули: актуальні питання та проблеми; обговорили шляхи їх вирішення; надання безоплатної первинної правової допомоги військовослужбовцям, учасникам АТО, бойових дій та членам їх сімей; переадресація клієнтів.

Захід проходить за підтримки Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області, громадської організації " Чернігівський громадський комітет захисту прав людини", громадської спілки " Мережа правового розвитку".

Останні новини Чернігівщини

В області підтверджено 250 випадків коронавірусної інфекції

В області підтверджено 250 випадків коронавірусної інфекції 15:28

4 червня по Чернігову та області виявлено 36 нових випадків інфікування Covid-19.

Кабінет Міністрів опублікував постанову про послаблення карантинних заходів в Україні з 5 червня

Кабінет Міністрів опублікував постанову про послаблення карантинних заходів в Україні з 5 червня 14:43

Відповідна постанова № 435 від 3 червня опублікована на Урядовому порталі.

"Прилуки в часі" 12:36

Прилуки – одне з найдревніших міст України, що розкинулося на мальовничих берегах тихоплинної річки Удай. Воно має багату, славну, героїчну та водночас трагічну історію. Цьогоріч місту виповнюється 935 років.

Ніжин: садочки відновлюють свою роботу з 9 червня

Ніжин: садочки відновлюють свою роботу з 9 червня 12:14

3 червня відбулось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Громадська рада при Чернігівській ОДА провела засідання президії

Громадська рада при Чернігівській ОДА провела засідання президії 12:06

Обговорити питання порядку денного чергового засідання Громадської ради при Чернігівській ОДА та інші важливі питання 3 червня зібралися члени президії.