Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 жовтня, 12:54:04

Перше на Чернігівщині – 11-е в Україні – в обласному центрі відкрито інклюзивне відділення "Ощадбанку"

27.12.2016   10:06

26 грудня у Чернігові «Ощадбанк» відкрив нове інклюзивне відділення, пристосоване для обслуговування людей з особливими потребами, мам із немовлятами та велосипедистів.

Безбар’єрність офісу філії, що розташована в будівлі №12 на вулиці Рокоссовського, забезпечується цілим комплексом технічних рішень: пандуси, широкі вхідні двері, спроектований для пересування на візку внутрішній простір, адаптоване за висотою вікно касового обслуговування; тактильна плитка та візуальні маркери, кнопка виклику менеджера, банкомат та інформаційно-платіжний термінал з голосовим управлінням тощо.

«У Чернігові та області це перше відділення з такими зручностями для інвалідів, а всього в Україні їх 15», – повідомив начальник обласного управління Чернігівської філії АТ «Ощадбанк» Сергій Черевик. Усього ж на Чернігівщині нині діє 116 відділень.

Участь у відкритті принципово нового офісу державного банку взяли, зокрема, представники громадських організацій людей з особливими потребами, Чернігівський міський голова та голова обласної державної адміністрації.

Голова ОДА Валерій Куліч зауважив знаковість реалізованого проекту як показника позитивних змін у підходах до обслуговування клієнтів державними банками. Він високо оцінив і задум, і якість його втілення та висловив переконання в тому, що не лише спеціальні, а й усі решта відділень мають бути доступними для всіх громадян.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави 16:52

У Прилуках активно триває озеленення центральних клумб в межах міні-скверів та навчальних закладів.

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули 16:49

Додаткові канікули з 18 по 24 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ніжина. Садочки працюють в звичному режимі.

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021»

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021» 16:35

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій.

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн 16:30

За 100 днів ринку землі, найдешевшу земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства продали на Чернігівщині.

 На Чернігівщині продають виправну колонію

На Чернігівщині продають виправну колонію 16:26

Прилуцьку виховну колонію для неповнолітніх виставили на продаж. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.