Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 20:16:04

Енергетики Чернігівщини відзначили своє професійне свято

23.12.2016   08:20Агенцiя

Енергетиків Чернігово-Сіверщини привітали перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Сергієнко, секретар Чернігівської міської ради Віктор Бистров, голова правління ПАТ «Чернігівобленерго» Володимир Ткач.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня енергетика Валентин Мельничук вручив почесні грамоти з відзнаками обласної ради директору з інформаційних технологій ПАТ «Чернігівобленерго» Ігорю Лапигіну, диспетчеру оперативно-диспетчерської служби Бахмацького району електричних мереж Леоніду Сальхіну та майстру Павлівської мережної дільниці Ріпкинського району електричних мереж ПАТ «Чернігівобленерго» Михайлу Жукотському.

Кращим працівникам енергетичної галузі області керівники вручили подяки Міністра енергетики та вугільної промисловості, почесні відзнаки обласної державної адміністрації та міської ради.

По завершенню урочистої частини відбувся святковий концерт.

Довідково. Історія святкування бере свій початок з 1966 року. Саме тоді був встановлений День енергетика в пам'ять про дату прийняття Державного плану електрифікації.

Основною функцією «Чернігівобленерго» є передача та постачання електричної енергії місцевими електромережами 0,4 – 110 кВ, а також приєднання споживачів до електричних мереж на території Чернігівської області.

Інтелектуальний потенціал Товариства сьогодні дозволяє вирішувати складні виробничі завдання та впроваджувати новітні технології. На підприємстві працюють понад 4000 фахівців.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області 10:47

У своїй діяльностідержавні виконавці забезпечують реальну дію правових норм, застосовуючи при цьому заходи примусу, санкціоновані державою.