Відбувся міський конкурс "Жінка року" та "Пані Ніжина"
17 грудня, у Ніжинському академічному театрі імені М. Коцюбинскього відбулась церемонія «Жінка року» та конкурс «Пані Ніжина».
«Щедрою є українська земля на жіночу вроду, талант, розум, національну та людську гідність. Жінки-науковці, вчителі, медики, громадські діячі, майстрині, підприємці, правоохоронці, керівники, берегині роду невтомною щоденною працею, непересічним талантом, відданістю, любов’ю створюють історію рідного міста та нашої держави…» Такими слова розпочався міський конкурс «Жінка року» та «Пані Ніжина», які проводились за підтримки відділу у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Ніжинської міської ради, благодійного фонду «Копиця», Ніжинської міської молодіжної громадської організації «Клуб «АртМодельСтудія»».
За результатами конкурсу були визначені наступні переможці:
- у номінації «Жінка Берегиня» - Коломійченко Наталія Борисівна
- у номінації «За особистий внесок у розвиток декоративно-прикладного мистецтва» - Липовецька Євгенія Юріївна
- у номінації «Кращий керівник дитячого фольклорного колективу» - Шматок Марина Володимирівна
- у номінації «Кращий працівник у сфері культури» - Купрій Антоніна Вікторівна
- у номінації «За вагомий особистий внесок у розвиток національної культури і театрального мистецтва» - Соколенко Алла Василівна
- у номінації «За особистий внесок у розвиток ініціатив у галузі дошкільного виховання» - Ролік Лариса Іванівна
- у номінації «Кращий працівник у сфері освіти» - Клочкова Ольга Анатоліївна
у номінації «За вагомий внесок у формування соціальної компетенції учнів у процесі навчання англійської мови» - Афанасова Світлана Іванівна
- у номінації «Жінка – науковець року» - Тезікова Світлана Володимирівна
- у номінації «Кращий працівник сфери охорони здоров’я» - Денисенко Тамара Іванівна
- у номінації «За гідність та відданість обраній професії» - Хуторна Вікторія Валеріївна
- у номінації « За досягнення у фізичній культурі та спорті» - Поляк Лідія Анатоліївна
у номінації » За високі досягнення у професійній діяльності» - Метеля Надія Василівна
- у номінації «Кращий правозахисник року» - Дахно Тетяна Василівна
- у номінації «Кращий працівник банківської сфери» - Володько Наталія Іллівна
- у номінації «Кращий працівник промислового комплексу» - Пташник Роза Олександрівна
- у номінації «Жінка – Благодійник року» - Гажаман Тамара Миколаївна
- у номінації «Кращий підприємець року» - Соловей Марина Михайлівна
- у номінації «За особистий внесок у розвиток жіночого громадського руху» - Нестеренко Юлія Валеріївна
- у номінації « За особистий внесок у реалізацію інноваційних проектів серед дітей та молоді міста і регіону» - Кириченко Ірина Михайлівна
у номінації «За особистий внесок у розвиток духовності та благодійницької діяльності» - Балакірєва Ірина Олександрівна
Кожна з учасниць конкурсу «Пані Ніжина» підготувала свій творчий номер, через який вона поділилися із присутніми частинкою своєї душі, своєї творчості, частинкою свого натхнення.
Диплом у номінації «Пані Артистичність» отримала – Ірина Кириченко
Диплом у номінації «Пані Грація» отримала -Лідія Поляк
Диплом у номінації - «Пані Вишуканість» -Тамара Гажаман
Диплом у номінації - «Пані Досконалість» -Надія Метеля
Диплом у номінації - «Пані Чарівність» - Ольга Клочкова
Диплом «ІІ віце-пані Ніжина» отримала Євгенія Липовецька
Диплом «І віце-пані Ніжина» отримала Марина Шматок
Головну корону та диплом «Пані Ніжина» отримала Юлія Нестеренко.
Кожна жінка року має унікальний талант жити й працювати так, щоб примножувати добро і красу, комфорт та затишок. Кожна із них – взірець професіоналізму та відданості своїй справі.
Останні новини Чернігівщини
Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41
У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.
Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19
З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28
У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.
Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34
У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.
Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49
Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.