Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 листопада, 19:21:54

Офіцери Територіального управління "Північ" привітали ветеранів

07.05.2012   15:16

У Чернігові, в залі Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, з нагоди 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні відбулося урочисте зібрання та вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни.

У заході взяли участь офіцери штабу Територіального управління "Північ" та особовий склад Військово-музичного центру Сухопутних військ ЗС України, ветерани війни, зокрема, 1-ї Гвардійської Червонопрапорної армії.

- Святкуючи День Перемоги, ми схиляємо голови перед пам'яттю мужніх синів і доньок нашої Батьківщини, які віддали своє життя за священну справу захисту рідної землі. Ми шануємо ветеранів війни та праці, які здобули для нас Перемогу і які вже багато років поспіль надають молодому поколінню захисників Вітчизни яскравий приклад справжнього патріотизму, - наголосив тимчасово виконуючий обов'язки начальника Територіального управління "Північ" полковник Ігор Шпак.

Він також побажав ветеранам щастя, здоров'я, родинного благополуччя, успіхів у благородній справі військово-патріотичного виховання нинішнього покоління захисників Вітчизни.

По закінченні урочистої частини усі присутні мали нагоду подивитись святковий концерт у виконанні колективу Військово-музичного центру Сухопутних військ ЗС України.

Слід зазначити, що ветеранів, які за станом здоров'я не змогли прибути на святковий захід, військовослужбовці Територіального управління "Північ" привітали вдома і вручили всім подарунки.
 

Останні новини Чернігівщини

Засуджено мешканця м.Чернігова за підробку документів з метою отримання відстрочки від мобілізації 16:12

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 35-річного місцевого жителя у підробці довідки з метою отримання відстрочки від мобілізації (ч.ч.1, 4 ст.358 КК України).

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині 16:08

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула жінка.

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації 16:06

П’ятдесят кухарок із 29 дитячих садків пройшли курси підвищення кваліфікації на базі Кулінарного хабу, створеного в Чернігівському центрі професійно-технічної освіти в партнерстві зі швейцарсько-українським проєктом DECIDE.

48 світлофорів Чернігова вже обладнані резервними джерелами живлення 16:03

Для стабільної роботи системи освітлення та безпеки дорожнього руху в Чернігові КП «Міськсвітло» продовжує виконувати комплекс робіт із ремонту та модернізації міських електромереж та світлофорів.

На Ріпкинщині місцевий браконьєр завдав збитків рибному господарству майже на 50 тис.грн 12:02

10 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками сектору водної поліції ВРПП ЧРУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини