Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 12 липня, 13:13:21

Вогнеборці двічі залучались до ліквідації пожеж транспортних засобів

14.12.2016   14:40Агенцiя

13 грудня о 07:07 у м. Прилуки до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу легкового автомобіля "Skoda Octavia", що знаходився в приватному гаражі по вул. Боброва.

Оперативно на місце події прибуло два відділення рятувальників 12-Державної пожежно-рятувальної частини у складі 6 чоловік особового складу та 2 одиниць спеціальної техніки.

За допомогою пінного пожежного ствола вогнеборці о 07:17 локалізували, а о 08:25 остаточно ліквідували загоряння. Внаслідок пожежі вогнем пошкоджено автомобіль та майно господарів, яке знаходилося в гаражі.


14 грудня о 03:24 до Служби порятунку "101" у м. Ніжин надійшло повідомлення про те, що біля буд. 34 по вул. Незалежності виникло загоряння легкового автомобіля "Volkswagen Golf".

До місця пригоди за 6 хвилин прибув черговий караул 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини у складі 3 чоловік особового складу та 1 одиниці спеціальної техніки.

На той момент внаслідок теплового впливу вогонь охопив розташований поруч автомобіль "ВАЗ-2106". Завдяки оперативним діям рятувальників пожежу о 03:34 було локалізовано, а о 03:44 остаточно ліквідовано. Вогнем знищено автомобіль "Volkswagen Golf" та салон "Жигулів".

Ймовірною причиною виникнення пожеж у обох випадках послужило коротке замикання електромережі автотранспортних засобів.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).