Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 10 лютого, 20:14:30

До уваги учасників дорожнього руху!

07.05.2012   10:48Агенцiя

З червня минулого року в Україні було відновлено роботу стаціонарних постів дорожньо-патрульної служби Державної автомобільної інспекції МВС.

На сьогодні на території держави діють 93 стаціонарні пости ДАІ. Основним завданням працівників Державтоінспекції, які несуть службу на цих об’єктах, є профілактика та попередження Правил дорожнього руху водіями транспортних засобів, попередження та припинення злочинів, а також практична допомога людям, які її потребують.

Завдяки функціонуванню постів, учасники дорожнього руху можуть швидко отримати допомогу правоохоронців, викликати медиків, зателефонувати або надіслати повідомлення через Інтернет, а також безпечно відпочити у нічний час, зупинившись поруч із будівлею поста тощо.
 
Дислокація стаціонарних постів дорожньо-патрульної служби Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ України у Чернігівський області:
- Кіпті 98 км а/д М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі
- Вертіївка 50 км а/д М-02 Кіпті – Гліхів - Бачівськ
- Новоселівка 8 км а/д Р-12 Чернігів – Мена – Сосниця – Грем’яч
  
                                                                                                                                                                                            Прес-служба Управління ДАІ МВС України

Останні новини Чернігівщини

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50

9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації

Надзвичайні події в області за останню добу 11:43

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.

У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42

У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.

10 лютого: цей день в Україні і світі

10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48

День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини