Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 червня, 07:05:14

Шлях до життя без насильства розпочинається з усвідомлення проблеми

14.12.2016   08:01Агенцiя

У сучасному суспільстві ще досі побутує думка, що насильство (зокрема сексуальне) – частина нашого життя. І ми не можемо це змінити. Або не хочемо, або думаємо, що ніхто не допоможе. Особливо гостро це питання постає в умовах військового конфлікту на сході України.

Саме тому 13 грудня, в рамках проекту «Подолання соціальних наслідків конфлікту на Донбасі та незаконної анексії Криму за допомогою державних структур в Україні та громадянського суспільства» у Чернігові відбувся тренінг «Запобігання сексуальному насильству під час конфлікту».

Участь у заході взяли представники міських та районних управлінь соціального захисту населення, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, працівники системи освіти, медицини, громадськість.

Голова ради громадської організації «Ла Страда–Україна» Ольга Швед та директор департаменту національних гарячих ліній Альона Кривуляк навели реальні приклади щодо проявів насильства, що побутують у суспільстві. Значну увагу приділили сексуальному насильству в умовах війни, а також наданню першочергової допомоги постраждалим від нього.

Говорили і про дискримінацію та ґендерну нерівність як передумови насильства.

Також учасники тренінгу отримали рекомендації з питань запобігання домашнього насильства.

Слід зазначити, що в Україні цілодобово працюють національні «гарячі лінії»: з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми і ґендерної дискримінації 0 800 500 335 або 386 (короткий номер з мобільного) та дитяча 0 800 500 225 або 772 (для дзвінків з мобільного).

Останні новини Чернігівщини

Передано 3,7 мільйони гривень. Підтримка від Чернігівської обласної прокуратури для 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ 17:29

Чернігівською обласною прокуратурою за результатами досудового розслідування та в ході реалізації повноважень щодо укладення угоди про визнання винуватості з обвинуваченим, забезпечено перерахування останнім на рахунки 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ в добровільному порядку «донатів» на загальну суму 3,7 млн грн.

«Карпатська зміна» триває: начальник ОВА провів один день із дітьми з Чернігівщини в кемпі на Буковині 16:38

Триває президентський проєкт «Карпатська зміна». Уже друга сотня дітей із Чернігівщини відпочиває в кемпі в Чернівецькій області.

Команда з Чернігівщини здобула «бронзу» на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму 16:16

У період з 03 по 07 червня 2026 року на скельному масиві поблизу села Дениші Житомирської області відбулися чемпіонат України зі спортивного туризму - гірський туризм та чемпіонат України серед юніорів, старших і молодших юнаків.

Поліція Чернігівщини викрила головну бухгалтерку лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 340 тисяч гривень 15:44

Слідчі відділення № 1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури викрили головну бухгалтерку однієї з лікарень району у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків медичній установі на понад 340 тисяч гривень.

Для призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону заяву та документи необхідно подати до 1 липня 15:13

У разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання (пункт 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини