Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 06:26:16

Чернігівські комунальники впритул не помічають аварійних будинків

13.12.2016   13:33

Мешканці комунальної одноповерхівки в Новозаводському районі Чернігова скаржаться на нахабне ставлення керівництва КП «Новозаводське» до їхніх проблем.

Неодноразові зверення на адресу жеківців з проханнями полагодити аварійний дах і відремонтувати під'їзди щоразу закінчувалися браварними обіцянками з боку комунальників. Коли людям набридло чекати, вони звернулися з колективною скаргою до міського голови.

Реакція не забарилася: профільний заступник розпорядився виконати вимоги чернігівців. Упродовж одного лишень дня жеківці мляво імітувати роботу, заліпивши діру у коридорі одного з під'їздів. Аварійний дах людям лагодити ніхто не збирається. Кажуть, немає матеріалу. Тим часом мешканці повоєнного будинку з острахом чекають снігопадів. Бояться, що цієї зими 60-річний дах не витримає.

Будинки по провулку Дмитра Самоквасова почали зводити якраз після війни. Їх будували як тимчасове житло для працівників камвольно-сукольного комбінату. Зведені нашвидкуруч, з неякісним фундаметом та перекриттям - місцеві одразу охрестили їх «бараками». Втім, доля і чернігівські чиновники розпорядилися стояти «баракам» значно довше, ніж очікувалося. Найстарішим і найпроблемнішим з усіх одноповерхових комунальних «бараків» є будинок про провулку Дмитра Самоквасова, 2.
 
Від старості та неякісного цементу в стінах навіть заглибини з'явилися. Але це не найбільша проблема одноповерхівки. Найбільшою проблемою є старий дах, який не перекривали і не міняли з 50-х років минулого століття!!! А ще жахливі під'їзди... Незважаючи на те, що будинок є комунальним, його мешканці прибирають будинок і територію навколо нього самостійно. Натомість КП «Новозаводське» не забуває справно надсилати платіжки за обслуговування.

Повоєнний дах, який за увесь час існування будинку, не знав ремонту, місцями почав протікати. Втомившись постійно його «підлатувати», на початку літа минулого року люди написали колективне зверненя на адресу тоді ще ЖЕКу №9. Жильців годували обіцянками, аж доки не настала зима... За словами людей, начальниця дільниці № 1 КП «Новозаводське» Людмила Мусієнко особисто кілька разів обіцяла віднайти можливості для поточного ремонту даху.

В наступному році історія повторилася. Аби зима і снігопади не застали людей зненацька, вони написали скаргу на ім'я міського голови Чернігова, в якій вказали на приклади свавілля комунальних чиновників.

Та навіть після прочуханки з боку міського керівництва, КП «Новозаводське» не поспішало виконувати свою роботу. Начальниця дільниці № 1 Людмила Мусієнко вважає дах не аварійним. незважаючи на те, що в деяких місцях він прогнувся настільки, що на нього страшно ставати. Подібна історія з каналізацією, за якою люди котрий десяток років змушені доглядати самостійно. Доведені до відчаю мешканці будинку з острахом чекають снігопадів, адже дах може провалитися будь-якої миті. Натомість керівництво міста знайшло вихід з даної проблеми. Напіваварійний повоєнний будинок просто зняли з балансу комунальних служб.. Так, на останній сесії міської ради половину будинків в Новозаводському районі Чернігова передали на обслуговування приватній фірмі з дуже складною назвою, вимовимивши яку, можна язика зламати.

Назаренко Віталій

   
https://www.facebook.com/Nazarsoon/posts/1167070246719981

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.