Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 липня, 14:59:20

Прилуцька поліція провела уроки права для учнівської молоді

12.12.2016   15:33

В рамках Всеукраїнського тижня права в навчальних закладах України тривають зустрічі школярів і студентів з поліцією. До цих заходів долучилися і правоохоронці Прилуцького відділу поліції ГУНП в Чернігівській області.

Поліцейські сектору превентивної діяльності Прилуцького відділу поліції зустрілися з учнями загальноосвітніх шкіл Прилук та Прилуцького району. Правоохоронці розповіли підліткам про тонкощі своєї професії і щоденні завдання.
Також діти дізналися від поліцейських про гарантовані громадянам Конституцією України права та обов’язки, довідалися про відповідальність неповнолітніх за вчинені ними правопорушення.

Школярам було запропоновано взяти участь у пізнавальній вікторині, позмагавшись між однолітками у правових знаннях. Відтак, намагаючись ні в чому не поступитися, дітлахи наввипередки розв’язували тестові завдання та давали відповіді на каверзні запитання ведучого.

Про поняття відповідальності за законом ішла мова і на зустрічі поліцейських з учнівською молоддю 8 грудня в Прилуцькій міській центральній бібліотеці імені Любові Забашти, де відбулася година правових знань «Права людини – твої права».

Учні Прилуцької гімназії №5 імені В.Затолокіна долучилися до брейн-рингу з правознавства, який підготували працівники бібліотеки, мали змогу переглянути ряд документальних фільмів про Загальну декларацію з прав людини та про затвердження Міжнародного Дня прав людини.
Начальник сектору Прилуцького відділу поліції ГУНП в Чернігівській області майор поліції Тетяна Пироженко розповіла про найбільш поширені правопорушення в місті та зауважила на їх мірі покарання.

А школярам Прилуцької спеціальної школи-інтернату поліцейські запропонували взяти участь у пізнавальній вікторині з елементами тренінгу, позмагатися з однолітками у правових знаннях. Відтак, намагаючись ні в чому не поступитися, дітлахи наввипередки розв’язували тестові завдання та давали відповіді на каверзні запитання ведучого.

Схвалили повчально-профілактичні візити поліцейських і викладачі навчальних закладів, адже бесіди з правоохоронців є значною допомогою для них у роботі з дітьми.

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.