Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 жовтня, 04:54:02

До Дня Перемоги у Чернігові провели велоралі

07.05.2012   06:56

“Дорогами вогняних літ” проїхалися до Дня Перемоги велосипедисти з Чернігова та інших міст області. Під такою назвою вже 8-й рік поспіль проходить велоралі.

Люди, яким небайдужий велоспорт та історія рідної держави, на знак поваги до тих, хто загинув, захищаючи Батьківщину, долають велику відстань на своїх двоколісниках. Зупиняються біля могил та пам’ятних знаків, покладають квіти.

Найстарший учасник цьогорічного велоралі Віталій Воропаєв. Йому – 77. Незважаючи на поважний вік, чоловік чудово виглядає.
Перед стартом Віталій Воропаєв ласує шоколадом. Каже, таке поняття, як дієта – для нього не існує.

Віталій Воропаєв – велосипедист досвідчений. Участь у велоралі бере постійно, тому поганої дороги не боїться. А ось для найменших учасників змаганнь – 14-річних юнаків, українське бездоріжжя може стати серйозним випробуванням.

Стартують велосипедисти з річкового порту. Пішки, з велосипедами на плечах, підіймаються на пішохідний міст, а звідти – 30-60-ти кілометрові маршрути по місцях бойової слави партизанських з’єднань, військових частин, які звільняли чи обороняли Чернігів.

Цьогоріч у змаганнях беруть участь близько 70-ти велосипедистів. Їх поділили на кілька категорій – в залежності від віку та статі. Потім в кожній групі визначать трьох переможців, які отримають заслужені нагороди.

http://www.newch.tv/profile_main2.php?itemid=2011

Останні новини Чернігівщини

За якими послугами звертаються до податкової

За якими послугами звертаються до податкової 17:50

Протягом січня-вересня 2020 року до управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Чернігівській області надійшло 56,3 тис звернень від платників для отримання адміністративних послуг.

Про імпорт-експорт Чернігівської області

Про імпорт-експорт Чернігівської області 17:48

У січні–серпні 2020р. експорт товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області становив 489 млн.дол. США, імпорт – 234 млн.дол.

Ніжинський елеватор

Ніжинський елеватор "Кернела" встановив рекорд із завантаження вагонів-зерновозів 17:39

Елеватор «Дружба-Нова» (Ніжинський елеватор агрохолдингу «Кернел») встановив рекорд з відвантаження зерна на залізничний транспорт, завантаживши за 26 годин 86 вагонів-зерновозів, або більше ніж півтора маршрута.

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу "Лелека-100" проходить державні випробування 17:33

На Чернігівщині випробувальною бригадою Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки (ДНДІ ВС ОВТ) проводяться державні випробування дослідного зразка безпілотного авіаційного комплексу «Лелека −100».

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє 17:29

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 20 жовтня зафіксовано 254 нових випадків інфікування COVID-19.